Wpis z mikrobloga

@lano: Hm, gdyby nie fakt ze to biegli zawnioskowali o dodaktowa obserwacje psychiartryczna mozna by pomyslec ze prokuratura z braku dowodów kupuje sobie czas. Ale dobre i to bo przeciez Adam jest kluczem do tej zagadki.

http://www.fakt.pl/poznan/adam-z-znajomy-ewy-tylman-przejdzie-badania-psychiatryczne,artykuly,608301.html

Jeśli prokuratura nie zdobędzie obciążających go dowodów, 24-latek najprawdopodobniej na początku marca wyjdzie na wolność.


To akurat byloby przegięcie, przecież nawet jak nie będą mieli dowodów na zabójstwo to chyba sam sie przyznał do
jakiś wyrok pewnie dostanie, pytanie tylko na ile, ale ile by to nie było, to lekko nie będzie miał, zadeklarowany gej i potencjalny morderca niewinnej dziewczyny. Podejrzewam, że tacy w więzieniu nie mają lekko.
@mmamia: pewnie mógł. Tylko drastyczna zmiana zeznań w Sądzie będzie budzić spore wątpliwości, tym bardziej że chyba właśnie to plątanie się w zeznaniach podczas wizji lokalnej sprawiło że został aresztowany.

@miglanc102: mordercy w wiezeniu maja luz, geje to nie wiem, moga miec roznie :>

@katyperry92: to ciekawa teoria, z braku dowodów i dla dobra sprawy powinni sprobować. Nie wiem jednak czy to legalne, pewnie ktoś z rodziny Adama albo
@katyperry92: Ale nie da się wtedy pacjenta obserwować. Tzn. w szpitalu są dwa rodzaje obserwacji, tak z grubsza. Typowa obserwacja to dawanie leków i patrzenie, jak pacjent na nie reaguje, inna to... no, nie mam dobrego zdania na temat lekarzy w temacie obserwacji osób skierowanych przez sąd. Robi się im typowe testy, poza tym snują się po szpitalu i nudzą.
@lavinka: Ale ze jak się "nie da się obserwować"? Bedą chyba dawać leki i patrzyc jak na nie reaguje, tylko ze na tym wieziennym oddziale szpitalnym, a nie w samym szpitalu? To chyba na jedno wyjdzie...