Wpis z mikrobloga

@teh_m: żebranie to nie moja działka. A to, że #astronomiaodkuchni to autorski tag nie wiedziałem - być może. Jeżeli przeszkadza, nie będę tam pisał.
Ale generalnie to udław się z tym swoim hejtem. Nie umiesz kulturalnie? Musi być zaraz żebranie? Na swojej stronie się dzielę tym co wydaje mi się ciekawe. Tutaj dzielę się tym samym - w jaki sposób się to różni? Jak na fejsie puszczam link do swojego artykułu
Ale generalnie to udław się z tym swoim hejtem. Nie umiesz kulturalnie? Musi być zaraz żebranie?


@michiko: A jak inaczej to nazwiesz? Zachowujesz się na mirko dokładnie tak, jak menel sępiący o drobniaki pod marketem. Cel masz inny, metoda ta sama. I może cię to zaskoczy, ale mnóstwo ludzi zachowuje się w Internecie właśnie w taki sposób i nie zdaje sobie sprawy, że to nowoczesna forma żebractwa. Bo widzisz, żebrzą nie
@teh_m: jak widzisz u mnie nie ma reklam. Strona ma już rok - i nie zarobiła ani grosza, bo nie taki jest jej cel. W Polsce nie ma dobrego portalu z informacjami astronomicznymi - stąd pomysł na stworzenie takiego. Wejdź na profil facebookowy Polskiej Agencji Kosmicznej i zobacz co tam jest? Przy nim mój portal jest tak profesjonalny jak NASA - ale w Polsce nikt nie widzi potrzeby komunikowania nauki do
jak widzisz u mnie nie ma reklam.


@michiko: Dlatego mnie to cieszy. Twoje tłumaczenia znam, bo piszesz je któryś już raz. Gdybyś nie napisał teraz o swoim tagu, poprosiłbym o przemyślenie sposobu promocji strony.

Jeżeli stronę redaguje sztab ludzi, przyciśnij ich w kwestii korekty. Jeżeli aspirujesz do miana portalu, nie możesz sobie pozwolić na błędy, jakich się dopatruję. Nie bawi mnie, niestety, każdorazowa korekta ortograficzno-interpunkcyjno-językowa, bo najzwyczajniej w świecie nie jestem
@teh_m: o widzisz, i to jest konstruktywna krytyka. Co do korekty - będzie lepiej, bo na to jeszcze mamy wpływ.
Favikona - słusznie - też się pojawi. Dzięki.

Początku nie rozumiem - poprosiłbyś o przemyślenie sposobu promocji strony, ale tag to dobry pomysł czy beznadziejny?
@michiko:
Generalnie wszyscy użytkownicy mają prawo używać takich tagów jakie im odpowiadają, ale używanie tagów, które ktoś wcześniej samodzielnie wypromował i ma dużo osób obserwujących jest źle widziane przez społeczność, bo oni obserwują ten tag dla tej osoby co go wypromowała. A społeczność jest cięta na tych, co łamią te niepisane zasady - sam widzisz - cztery plusy na prawe 2k obserwujących. Pewnie połowa z nich wrzuciła Cię na #czarnolisto już