Wpis z mikrobloga

@LewackiKrul: @atpl77: U mnie też to samo. Wchodzę w konkretny kanał i mam te 3 kropki, ale nie pojawia się przycisk odpalenia programu. To nie jest błąd u nich - stało mi się to po przeinstalowaniu Windowsa. Na drugim kompie działa. Odinstalowałem już FF, usunąłem profil użytkownika i cały czas to samo. Może udało Wam się już coś wymyślić?
@Altar: @LewackiKrul
Nadal nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale objawy dokładnie takie same jak opisałeś. U mnie na jednym komputerze działa, na drugim komputerze i tablecie - przestało działać. Na obu komputerach zainstalowana ta sama wersja FireFoxa. Na tablecie wczoraj znów zadziałało aby po godzinie przestać działać. Na komputerze stacjonarnym - cały czas śmiga. Próbowałem usunąć ciasteczka, podejrzeć transmitowane pakiet - żadnego śladu co może być nie tak. Podejrzewam, że
@atpl77: Właśnie wymieniłem zestaw kodeków i dalej nic. Też pierwszy raz coś takiego widzę. Nawet komórka bez cudowania to odtwarza.
Ktoś przed chwilą wrzucił na wykopalisko coś takiego: http://yoy.tv/channels
Z kanałami jest dość biednie, ale przynajmniej widać, że działają pod FF. No a #telewizjada trzeba będzie póki co oglądać na Chrome, za którym nie przepadam. Daj znać, jak poszło ze starym laptopem.
@LewackiKrul @Altar @pgrde
Jeżeli macie Firefox w wersji 44, to Narzędzia > Opcje > Zaawansowane > Odznaczyć "Korzystaj z akceleracji sprzętowej". Następnie skasować cookies dla Telewizjady, zrestartować Firefoxa i spróbować ponownie. U mnie działa. Poważny minus to jednak dodatkowy ekran z prawej - napiszcie czy też tak macie. Podobno rozwiązaniem jest zainstalowanie FF w wersji 43.