Wpis z mikrobloga

hejka rowerowe Mirki :) Mam niemały kłopot, kupiłem sobie bluzę rowerową no i teraz nie wiem czy to jest właściwy rozmiar dla mnie. Niby rękawy są dobrej długości jednak trochę dziwnie się czuje jeśli chodzi o tułów (wiem że taki jest krój), też mieliście takie odczucia zakładając swój pierwszy mocniej obcisły strój? Jutro wypróbuje go na rowerze i podejmę ostateczną decyzję. Daje zdjęcie poglądowe. #rower #szosa
Pobierz
źródło: comment_GDZRk0W95pdtUjaJqkGf5HuVTH7GVBvS.jpg
  • 14
@poratujPan: zauważ, że na rowerze jeździsz zwykle pochylony, to dlatego w pozycji stojącej ma się czasem dziwne wrażenie niedopasowania.

Z drugiej strony jednak, jako właściciel kilku koszulek rowerowych muszę powiedzieć, że kupowanie w necie niesprawdzonych marek to trochę loteria. Kroje bywają zupełnie różne i dopóki nie przymierzę nic danego producenta, nie chcę kupować w ciemno bo teraz mam w szafie ze dwie takie dziwne, co nie leżą w żaden sposób, choć
@wspodnicynamtb: wiem wiem, jak będę jeździł będzie ściągnięta. Wogóle mają tam wg mnie fajne wzory, chociaż nie ukrywam, że chciałem coś czarnego kupić, ale z tej też jestem zadowolony :), @Kapsula: takie testy po podwórku, wiesz 20m i tyle żeby nie zapocić czy coś, kiedy siedzę na rowerze wydaje się spoko