Wpis z mikrobloga

@Kempes: Brawo, niesamowite postępy poczyniłeś jak na 4 lata nauki...
Jeszcze z 8 i się dowiesz, że a = dV/dt =d2S/dt2
Szkoda, że wnioski z tego wyciągniesz później, niż pierwsi skazani za Smoleńsk będą wychodzić z ciupy...
  • Odpowiedz
@stonka_ziemniaczana: no tak w końcu nie ma nic gorszego dla pisu od wykształconego człowieka. Jak to było? Wykształciuch? Czyli jak obrazić kogoś za to ze jest mądry. PiS lubi ciemnotę i prosty tępy lud. Takimi się łatwiej rządzi.
  • Odpowiedz
@krzychol66: widzę kolejny opętany nieetycznym hasłem politycznym Jarosława, które dało mu kilka procent najmniej inteligentnego sortu wyborców, ale mi Ciebie szkoda cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda mi Ciebie, bo wierzysz w te pseudohipotezy pseudoekspertów od Macierewicza ("pseudo" - bo nigdy nie badali katastrof lotniczych) PiS już Ci tak zmielił mózg, że potrafisz zredefiniować pojęcie prawdy i obiektywizmu. Bardzo smutne, że wierzysz w słowa człowieka-gorączki, który
  • Odpowiedz
@grave: Ja mam tą przewagę nad większością dyskutujących na wypoku, że dane mi było widzieć zniszczenia systemu wentylacyjnego po eksplozji i uczestniczyć w dochodzeniach, co, gdzie i dlaczego wybuchło oraz jak eksplozja się przemieszczała. Więc mam poważny materiał do własnych przemyśleń i własnego zdania.
Możesz mi wierzyć, bądź nie. Ale zniszczeń blach spowodowanych eksplozją nie da się pomylić z niczym innym. Dotyczy to również Tupolewa.
Niemniej, nie zamierzam tego rozwijać.
  • Odpowiedz
@krzychol66: Tylko, że brak Ci kompetencji. Ale jak już pokazałem na załączonym obrazku, chyba kompetencja nie jest dla was, PiSowców, nazbyt istotna. Liczą się emocje, pragnienie zemsty jarkacza oraz próba potwierdzenia własnych mniemań w środowisku zewnętrznym (marna to "przewaga"). A to ostatnie szczególnie wychodzi słabo, bo nawet 1 poważna organizacja miedzynarodowa nie raczyła podpisać się pod projektem Macierewicza. Pozostał tylko wstyd i zażenowanie...
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: Oczywiście, kompetentny człowieku, masz świadomość, że w początkowej infografice rozpowszechniasz nieprawdę?
"0" inżynierów lotniczych to co najmniej dr Berczyński, dr Gajewski, Joergensen, w pewnym sensie prof. Binienda.
"0" pilotów - co najmniej Joergensen
"0" patomorfologów - współpracujący prof. Baden
"żaden nie badał wcześniej" - co najmniej Gajewski, w ograniczonym zakresie Binienda

W dniu tragedii na miejscu tragedii nie było żadnego przedstawiciela PKBWL - dojechali później, ale nie wszyscy, bo
  • Odpowiedz
@krzychol66: Oni specjalnie manipulują faktami. Pieprzona grupa antypolskich trolli nie wiadomo na czyich usługach. Od dawna @moderacja @wykop były proszone o podjęcie kroków związanych z ich ciągłą propagandą i rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji. Do tej pory jedyne co odpisali to że zajmą się sprawą, minęły kilka tygodni(zero jakichkolwiek kroków ze strony moderacji) a neuropejskie trolle rozhasały się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Odpowiedz
@Karoleer: W następnym tygodniu powstanie kolejna komisja (kolejne pieniądze zostaną zmarnowane, kolejne szopki odstawione, znowu Polska będzie kojarzona z pajacami), jak ogłosił Macierewicz. Domniemuję, że propaganda będzie wręcz nasilona (patrz choćby wprowadzenie miesięcznic). Podzielam Twoje podejście, ale niewiele poradzimy - rząd ma swoje zdanie w tej sprawie. I nie dociera do nich fakt, że ludzie są zmęczeni i mają już zdecydowanie dość.
  • Odpowiedz
@albert-penrose: Skoro wtedy się nie znaleźli, to i teraz będzie o to trudno. Środowisko nauki, wbrew pozorom, nawet jeśli zawiera zwolenników PiS (jak każdej partii), z racji możliwej kompromitacji łatwo się nie podpiszą pod prowizorycznymi wnioskami komisji. Wierni jedynie słusznej partii pozostaną nieliczni, najbardziej upolitycznieni, a ci posłuchu powszechnego nie mają (przynajmniej jako eksperci z poszczególnych dziedzin nauki).
Ostatnio nawet ci najbardziej zagorzali, związani z RM, zaczynają się wyłamywać: http://www.wykop.pl/link/2989477/prof-wolniewicz-wychodzi-ze-studia-nie-chce-rozmawiac-o-smolensku/
  • Odpowiedz