Wpis z mikrobloga

@krzychol66:

Ja mam tą przewagę nad większością dyskutujących na wypoku, że dane mi było widzieć zniszczenia systemu wentylacyjnego po eksplozji i uczestniczyć w dochodzeniach, co, gdzie i dlaczego wybuchło oraz jak eksplozja się przemieszczała. Więc mam poważny materiał do własnych przemyśleń i własnego zdania.


Pewnie widziałeś te zniszczenia systemu wentylacyjnego tylko na zdjęciach, bo to takim "ekspertom" jak ty wystarczy ( )
A twoje bezczelne
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nie pisałem do moderacji że manipulujecie znaleziskami. Odpisali że kilka osób jest na oku i że coś z tym wkrótce zrobią. Niestety nie podjęli żadnych kroków.

Jakie to straszne. Wykop nie liże dupy jarkaczowi i jego marionetkom. Dramat!


@blubi_su: Pamiętaj że na leczenie psychiatryczne nigdy nie jest za późno. Im prędzej wyleczysz się z tej chorej nienawiści tym lepiej.
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: Ach no tak zapomniałem. Pisiory w swojej wspaniałości wysyłają do psychiatry każdego kto nie popiera ich rozumowania świata. Proszę wielmożności o wybaczenie. Ale ja kieruję się w życiu rozumem a nie zabobonem. A ta ścieżka całkowicie wyklucza popieranie ciemnoty z pisu.
  • Odpowiedz
Ach no tak zapomniałem. Pisiory w swojej wspaniałości wysyłają do psychiatry każdego kto nie popiera ich rozumowania świata. Proszę wielmożności o wybaczenie.


@blubi_su: Nie wiem kogo nazywasz pisiorami.
Wysyłam do leczenia osoby które ewidentnie mają problem z psychiką. A u Ciebie ta agresja nie jest normalna. Po prostu martwię się o twoją rodzinę, nie wiadomo co takiemu furiatowi strzeli do głowu.

Ale ja kieruję się w życiu rozumem a nie zabobonem. A ta ścieżka całkowicie wyklucza popieranie ciemnoty
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: Nie martw się o moją rodzinę, trzymaj się od niej z daleka najlepiej, staram się by wszystkie te religijne zjeby trzymały się z daleka od moich bliskich. Jak ktoś kto gada do trupa na kijkach może być normalny? W zakładzie się powinno takich zamykać. Jak kiedyś o zgrozo założysz własną rodzinę to się martw o nią a od innych się trzymaj z daleka. Księża lubią się trzymac blisko małych
  • Odpowiedz
Nie martw się o moją rodzinę, trzymaj się od niej z daleka najlepiej, staram się by wszystkie te religijne zjeby trzymały się z daleka od moich bliskich. Jak ktoś kto gada do trupa na kijkach może być normalny? W zakładzie się powinno takich zamykać. Jak kiedyś o zgrozo założysz własną rodzinę to się martw o nią a od innych się trzymaj z daleka.


@blubi_su: Takie pokłady chorej agresji nie za
  • Odpowiedz