Wpis z mikrobloga

@Oko_Wiewiora: nie, no nie PiSowska retoryka, retoryka losowego, ubogiego umysłowo internauty. Wszyscy co mają więcej szarych komórek wiedzą, że wypadki lotnicze nie powinien badać jakiś przypadkowy człowiek, bo kończy się naciąganiem faktów. Takie zdarzenia bada grono ekspertów- doktorów, profesorów, inżynierów i wszystkich, którzy się na tym znają.

Natomiast ludzie dają sobie napchać ideologii do głowy zarówno z prawej jak i z lewej strony a przecież jest to sprawa czysto naukowa,
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: Oczekuję, że po swoich ustaleniach ta nowa komisja Macierewicza przedstawi swoje wnioski na jakiejś konferencji międzynarodowej ekspertów od wypadków lotniczych. Przeciez nie mogą być gorsi od komisji Laska, której eksperci prezentowali swoje wyniki badań wypadku smoleńskiego na 3 czy nawet 4 konferencjach międzynarodowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Ja myślę, że jeszcze ciekawiej będzie, gdy wszyscy tuszujący prawdę o zamachu staną przed obliczem pana prokuratora i usłyszą zarzut współudziału...
I nie będzie, że kopali na metr wgłąb...
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: Najgorsze, że tacy specjaliści dalej będą wymyślać ustawy i naprawiać gospodarkę. Najważniejsze że lewicy dupa pęka. Ciemny lud wszystko kupi za pomniki za mira wielkości. Oby tak dalej to bedziemy jal Rosja, tyle ze #!$%@? nie mamy gazu i ropy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: We Włoszech w zasadzie politycy rozwiązują sprawy katastrof lotniczych.

Jak kiedyś samolot włoski wybuchł (bomba), to włosi przez lata debatowali nad tym i sądzili się o odszkodowania z Libią (która nie była niczemu winna), bo "na pewno trafił pocisk".

Oczywiście sądzili się po tym jak wyszło na jaw, że to bomba :D
Tak ogólnie mówię, bo nie wnikałem w tę sprawę czy już doszli do czegoś czy nie
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: Wszyscy ci "specjaliści" Laska byli na smyczy ruskich co widać w ich tzw. raPOrcie. Właściwie tym lepiej że eksperci poprzedniej komisji Macierewicza nie mieli takiego wykształcania, bo nie byli upaprani w układziki środowiska "specjalistów". Życzę nowej komisji poznania prawdy bez względu na szczekanie lewaków, którzy będą zawodzić tak czy inaczej :)
  • Odpowiedz