Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś, gdzie w Warszawie i okolicach można zrobić zabieg z osocza bogato płytkowego (PRP) przy kontuzji kolana skoczka?

Wiem, że wypok pewnie ostatnie miejsce gdzie się pytać, ale a nóż ktoś wie, bo już przeszukałem masę stron, dziesiątki telefonów do przychodni - a to nie mają takiego zabiegu, a to tylko prywatnie, a np. Saszerów termin na wizytę do ortopedy na listopad/grudzień ()

#warszawa #kolano #nfz #kolanoskoczka i może ktoś z #bieganie wie, bo tej kontuzji nabawiłem się przez przetrenowanie
  • 14
@ChineseMobilePhones: jedyne co znalazłem to darmowa konsultacji finomedzie (nowodworska 51), mają jakieś zabiegi operacyjne na nfz, moze przy okazji to robia, a jak nie to jest jakas szansza, ze moze jakies inne leczenie bede mial albo poleci mi innego szpitala/lekarza.
@ChineseMobilePhones: Na konsultacje jestem umowiony i raczej nie maja tego zabiegu, ale moze ten lekarz wie gdzie to zrobic, bo w internecie nic nie ma, a dzwonic mi sie juz nie chce, bo dzis zrobilem z 20 telefonow.
Tym bardziej, ze terminy na konsultacje sa kilkudniowe.