Wpis z mikrobloga

@cesasz: tez brane pod uwage, a redukcja szumow i halasu jest super potrzebna jesli sluchawk chce uzywac w pracy gdzie mamy open space i podczas jazdy
@HCLB: nie znam, poza tym maja #!$%@? opinie, czytalem jakis czas temu testy sluchawek i wyszlo ze bose na najlepsze aktywne tlumienie, sam bym chyba innych nie kupil. Nie lubie kompromisow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MichaI: no ze nie jestem super audiofilem i jaram sie jakoscia z superlux hd681, tylko wkurza mnie ze nie tlumia niczego i musze glosno sluchac. A sluchawek potrzebuje do uzywania w busie, samochodzie itp
@HCLB: dla mnie 681 sa cholernie niewygodne, po zmodowaniu jest lepiej ale wtedy robia sie wtedy polotwarte to by w ogole ci nie pasowaly

A może doki? Nie kazdy lubi, na przyklad ja nie lubie, ale jesli chodzi o tlumienie to zazwyczaj jest spoko.
@cesasz: nie kazdy chce miec porzadne audiofilskie sluchawki, niektorzy wola bezprzewodowe bluetoothy, aktywne tlumienie zasilane 2 paluszkami AAA, odlaczane kable, kolorowy wyglad i swiecidelka itp i zeby kosztowaly max 170zl