Wpis z mikrobloga

Witam mireczki mam do wydania 350-400 zl
myslalem zeby kupic cuboida+aromamizer(3ml) i 2x lg 3000mah co o tym zestawie myslicie?
#epapieros #epapierosy
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hjrhombre: Okej, mój błąd, byłem pewien, że to 25A/Bateria, okazuje się, że całość jak teraz się zgłębiłem.
Druga sprawa - zależy co budujesz, wiele 0.25 grzałek pozwoli Ci na ich swobodne używanie na 150W (w RDA). Trzecia, Joyetech prawdopodbnie to zmieni w postaci update'u firmware.
  • Odpowiedz
@hjrhombre: Ale jest dużo lepiej zbudowany. RX200 wypada słabiutko jeśli chodzi o jakość wykonania. Pod RDA polecałbym raczej wersję DNA200, a jak coś tańszego to Snowwolf/Sigelei, a jak Cuboid dostanie pewnego update'a to wtedy Cuboid.
  • Odpowiedz
@tadoone: Mam cuboida i evica, cuboid jest ciężki, jeśli masz zamiar brać to do pracy/szkoły, to może być to mało wygodne.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: ja tam czasem nosze rx200 w kieszeni. razem z butelka 50ml. mam duze kieszenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do jakosci wykonania - i jeden i drugi to budzetowka, wiec jakos znaczaco nie odbiegaja. hardcap na 25a w cuboidzie nie zniknie - joyetech wstawil go celowo, zeby nie miec problemow z ventami: box ma 150w i kosztuje tyle, co 1,5 ijusta, wiec nie chcieli, zeby
  • Odpowiedz