Wpis z mikrobloga

@Daqnny: dokładnie, od lat tego meczu nie ma co nawet oglądać, niezależnie czy na Bernabeu czy na stadionie Espanyolu
@emdey: obejrzyj sobie ostatnie (czy to w lidze czy w CdR) mecze Espanyolu z Barcą a dzisiejszy z Realem i sobie porównaj
  • Odpowiedz
@dejwidn: No tak, zapewne tak samo wychodzi się na odwiecznego wroga z podwórka (zwłaszcza po tym jak Pique obraża wszystko jak leci) jak na inne zespoły z Hiszpanii. Porównywanie derbów do czegokolwiek innego... Ech. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emdey: Cumplu sprawdź sobie jak Espanyol gra z Realem, a z Barceloną czy innymi ekipami. Każda osoba, która choć trochę i interesuje się piłką zauważy ogromną różnice między postawą tej drużyny w tych meczach. Smutne, ale tak jest. Wiem że pewnie podekscytowany jesteś, bo Real roznosi Espanyol, ale to nic wielkiego. Z fartem :)
  • Odpowiedz
@skrzypek08: chciałem kumplowi wysłać link, skopiowałem adres a tam w nazwie UnawarePowerlessBernesemountaindog. Dzisiaj zamówiłem u hodowcy berneńskiego psa pasterskiego, od kilku dni dużo czytam o rasie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: Ja tylko twierdzę, że śmieszą mnie takie porównania. Bo co drugi mecz się ktoś komuś podkłada - czy to Barcy, czy Realowi. Piłkarze z Espanyolu na pewno są 'bardziej zmotywowani" na rywala z Barcelony, niż na Real. Tak samo to wygląda wszędzie na świecie gdyby przyrównać kogokolwiek do pojedynku derbowego. Eot. ;)
  • Odpowiedz
@Daqnny: Jednak nie wszystko Real wygrywa. W sezonie 2012/13 w obu meczach ligowych był remis. Wcześniej w 2008/09 Real stracił punkty remisując u siebie. Poza tym zwycięstwa Realu. Ale tak znakomite H2H to Real może mieć też z innymi.
Dla porównania bilans Espanyolu z Barceloną od 2008/09.
Remis 2015/16 ("wyjazd" Barcy)
Remis 2011/12 ("wyjazd" Barcy)
Remis 2009/10 ("wyjazd" Barcy)`
Remis 2008/09 (u siebie Barca).

Pozostałe mecze to wygrane Barcelony. Może nie
  • Odpowiedz
@Daqnny: Jako kibic Realu żenują mnie mecze z Espaynolem i Getafe. Chyba odpłacają się Realowi za półdarmowych wychowanków, którzy przechodzą z Castilli nie mając szans na grę w pierwszej drużynie Realu :)
  • Odpowiedz
@rydzo: Nie moga wszystkiego wygrywac. Wygladaloby to conajmniej podejrzanie. A na mecze tej pary i tak komisje maja wyczulone oko, po tym gdy Tamudo po golu na remis z Barca w 2007 dajacym majstra Realowi cieszyl sie jakby to espanyol wygral mistrzostwo.
  • Odpowiedz
ładna bramka, choć w tym sezonie póki co strzela tylko na ustalenie wyniku ;d no i Espanyol... jak zwykle ładnie się podkładają Realowi, w meczu z Barcą grali jak #!$%@? daleko przekraczając granice faulu a tutaj? śmiech na sali :D


@dejwidn: To tak jak reszta ligi, tylko w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@Daqnny: a dlaczego miał się nie cieszyć?

Espanyol nie walczy o takie cele, a jeżeli #!$%@?ł tym samym największemu wrogowi zza miedzy, klubowi derbowemu, to chyba wiadomo, że się cieszył i czemu.
  • Odpowiedz