Wpis z mikrobloga

W końcu mam! Po tygodniach pełnych planowania, kilkunastu przeczytanych forach i artykułach i kilku postach na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) udało mi się już całkowicie zaplanować moją podróż po Chile.
Santiago -> Algarrobo (mają tam największy basen na świecie!) -> Puerto Montt -> Punta Arenas -> i na koniec wymarzony park narodowy Torres del Paine. Mimo, że miałam trochę problemów z kupnem lotów wewnątrzkrajowych (wymagany chilijski odpowiednik peselu, a po zmianie kraju składania zamówienia na jakikolwiek inny niż Chile, cena 2 (!!!!!) razy większa) bilety już bezpiecznie wylądowały na mojej poczcie. W końcu mogę spokojnie zająć się ogarnięciem noclegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś pijcie ze mno kompot, a już 2go marca prawdziwe chilijskie wino! (ʘʘ)
#chwalesie mocno #podroze #podrozujzwykopem #amerykapoludniowa #chile
t.....w - W końcu mam! Po tygodniach pełnych planowania, kilkunastu przeczytanych for...

źródło: comment_EMylYfXyh5DJtgQkFHNrdvi6bRue44Yy.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxx: tak, dokladnie. Od dawna marzylam o pozaeuropejskich wakacjach :)
@theVeryfikatro: na ukraine z tego co sie orientuje nie trzeba wiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale rozumiem o co chodzi :) to moj pierwszy pozaeuropejski wyjazd, wiec przyznam troch sie stresuje, ale chec poznawania i podekscytowanie podroza zwycieża!
@sitzv: 2 tygodnie
  • Odpowiedz
@JestemPsem: tak dokładnie to RUT wymagany był do autoryzacji płatności kartą na niektórych stronach przy zakupie biletów lini Sky. Pisałam do nich e-maile, wysłałam wiadomości do supportu, próbowałam nawet na ich fanpage na facebooku, ale nigdzie mi nie odpisywali. W końcu na jednym w for dostałam info od jakiejś dziewczyny, żebym spróbowała z Lan-em, bo też mają dość niskie ceny a o wiele lepszy serwis. tak też zrobiłam, różnica między
  • Odpowiedz