Wpis z mikrobloga

@switon_mc: jak widzisz kiedy coś jest nielegalne to jest tępione. to są jednostki, które muszą być wyeliminowane z pzl, w każdym towarzystwie są takie jednostki. ale oczywiście ekoterrorysci się podłączą a później powiedzą że to ich zasługa i slijcie przelewy ( ͜͡ʖ ͡€)
@dorotka-wu: miło, że w to wierzysz. Szkoda, że dopiero po fakcie można coś zrobić z tą waszą patologią, ten wilk już nie ożyje a kolesie tych zwyrodnialców pewnie im pomogą i za rok znowu będą biegali po lesie
@dorotka-wu: ;) pudło,nie jestem kierowcą tira. Prawko mam 9 lat i nikogo ani nic nie potrąciłem, podobnie jak 90% kierowców. Ponadto samochody są potrzebne i w zamierzeniu służą do przemieszczania się/przewozu towarów a nie do zabijania. Ty ile zwierzątek zastrzeliłaś?
@dorotka-wu: wiem, że masz mnie za imbecyla, ale nie przesadzaj ;)
Oczywiście, że polowali i to było prawdziwe polowanie, w celu zdobywania pożywienia wobec braku alternatyw. Środowisko nie było jednak zdewastowane przez człowieka i naturalne drapieżniki występowały w kilkaset razy większej populacji niż obecnie. Teraz mamy z 500 wilków i 20 rysi, a i tak są patole co do nich potrafią strzelić.
Możesz też nie jeść mięsa albo kupować ekologiczne -
@switon_mc: wilków oficjalnie jest około tysiąca, nieoficjalnie pewnie więcej. Sam niedawno się o tym przekonałem jak dwa wilki odwiedziły moje podwórko, a to dziwne jak na zachodnią Polskę.