Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #!$%@?łem dzisiaj ostre przysiady, przed tym jebłem mocną kawę, po treningu poszedłem pod prysznic i w drodze do #pracbaza zaczęły się dziać dziwne rzeczy, z początku myślałem, że świruje, ale nie wiem jak to opisać - obraz mi migotał i falował na obrzeżach(?) oczu, teraz siedzę w pracy i #!$%@? mnie głowa boli i jestem przymulony, miał ktoś może podobnie? Stawiam, że to problemy z ciśnieniem?
  • 37
@polish95: o kolego ja ostatnio też takie cuda mam choć kawy nie piję, robiłem klate i w trzeciej serii tak głowa bolała że nie mogłem wytrzymać, przestałem ze strachu robić i dwa dni później na następnym treningu to samo, mówią że czasem od pogody tak się robi
@Activnoiz: nigdy nie miałem też takich problemów:D chociaż normalnie kawy też nie pije, czasami mi się energetyka przed treningiem zdarzało, ale też nic konkretnego się nie działo
@rotero: na oddech akurat zwracam uwagę, bo wiem, że robi robotę :D
@typowytypek: po drodze do pracy miałem dość świeżego powietrza, dopiero jak siadłem na spokojnie to mi te objawy ustały, ale z kolei głowa zaczęła mnie boleć
@Activnoiz: Dziwna sprawa, w takim razie kawę muszę odstawić na bok, dzisiaj zamiast spełnienia po treningu odczułem przymulenie:D ale mam nadzieje, że to jednorazowa sytuacja, dzięki za info:D