Wpis z mikrobloga

Właśnie usuwam grę, na którą wydałem grube pieniądze, zawsze dla mnie to był fun, ale się skończył. Podwyższenie poziomu rang to świetny pomysł, jeszcze lepszy jak zostałeś zrzucony z Orzełka do Silver Mastera. Wystarczy nie grać miesiąc z powodu braku czasu, rozegrać nowy placement i myk, spadasz o ponad 10 rang. Nawet jak zaczynałem to z 4 #!$%@? gwiazdkami. #!$%@? mnie bierze jak widzę boty które nie potrafią się po mapie ruszać, robisz staty 34/3 i #!$%@?, dostajesz silvera #nobodykiers #csgo #oswiadczeniezdupy
  • 16
@Hefas: przecież system rang wrócił do tego co było wcześniej, po prostu dostałeś taką rangę na jaką zasługujesz. Przez pewien czas były one po prostu zawyżone, teraz Valve naprawił system.

@only: 1) granie dla przyjemności to nie granie z ludźmi, którzy nie potrafią używać wsadu.
2) tak, tak, wszyscy tak mówią dopóki sami nie stracą takiej ilości czasu. Jakbym spadł o te 2-3 rangi by było ok, ale nie spadłem o tyle i nie jest, to nie jest naprawianie gry i nie zasługujesz na taka rangę jak Cię wszyscy reportują i robisz staty 34/3.
po prostu dostałeś taką rangę na jaką zasługujesz.:

Mam dwa konta. Przed zmianą rangi na jednym Supreme, na drugim LE. Na supreme spadłem do LEM. Na drugim koncie nie grałem przez miesiąc i po zagraniu 1 meczu dostałem gold 4. Według Ciebie zasługuje na golda.