Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #upc

UWAGA, cebulaki, abonenci upc:

Ważne: z dniem 1 marca 2016 r. z oferty programowej zostaną usunięte kanały Universal Channel i 13 Ulica. W związku ze zmianą przysługuje Ci prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej. Pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy powinno zostać doręczone do UPC (pocztą na adres: ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice lub do Salonu Sprzedaży UPC) do 29 lutego 2016 r. W przypadku rozwiązania Umowy nie będziemy ubiegać się o zwrot przyznanych ulg w abonamencie.


Zrywać umowy i renegocjować abonamenty, tylko na to czekałem.
  • 48
@macza: Nie no w takim wypadku to zrozumiałe, ale są takie Janusze co to umowę z zobowiązaniem na 24 miesiące podpisali i po trzech miesiącach już chcą zniżek i bóldupią jak jedyne co mogłem im proponować to droższy pakiet.

@szokrok: @matti05: Jak pracowałem to były zupełnie inne pakiety. Dzwońcie tylko najlepiej w godzinach wieczornych (po 20) bo podejrzewam, że teraz w normalnych godzinach (czyli właśnie koło 15 ( ͡
@matti05: To mogę Ci powiedzieć, że masz bardzo dobre warunki i widać warto się bić o to, bo nie pracowałem w utrzymaniu, ale ludzie którzy dzwonili do mnie to za gorsze parametry płacili znacznie więcej.
@szokrok: A ok, nic mi to nie mówiło bo nie znałem usług utrzymaniowych. Natomiast z tego co kojarzę to przy czymś takim nie będą Ci raczej zbijać ceny ale mogą np. dać drugi dekoder z
@matti05: Dzięki za te tabelki!
To by się zgadzało z tym co mam obecnie:

WRU XX
1. Pakiet Max Extra HD z nagrywarką (24 miesiące)
2. Pakiet Canal+ Premium Sport & Film+ 0 zł przez 1 m-c (12 miesięcy)
3. Internet UPC Fiber Power 60 Mb/s (24 miesiące)
4. Pakiet FILMY I SERIALE - MY PRIME 0 zł przez 1 m-c (zrezygnowałem)
5. Montaż 39 zł

- Wszystko za 105 CBLN
@George_Patton: ok, zobaczymy co z tym zrobię... w sumie ostatnio myślałem, żeby w ogóle zrezygnować z TV. No zobaczymy.
Tak czy siak, to jest dobry moment aby się tego pozbyć. Z cesją takiej oferty też pewnie nie miałbym problemów, ale po co się w to bawić? :)

Kojarzysz czy w mojej sytuacji mogę zrezygnować z Canal+ czy może na to jest oddzielna umowa i to jest niezależne i muszę wypełnić te
@macza: @George_Patton: mi z koncem stycznia konczy sie umowa i zlozylem wypowiedzenie w grudniu.
Placilem 139 pln za 120 MB i Pakiet MAX z nagrywarka plus telefon, z ktorego w ogole nie korzystalem.
Po zlozeniu wypowiedzenia dzwonili do mnie kilka razy.
Za ten sam pakiet TV i 60MB proponowali odpowiednio 110, 100, 90 a przed wczoraj 70 :)
Nie przyjalem oferty, wybralem Vectre :)