Wpis z mikrobloga

@BlueberryHills: no i zazwyczaj poszukują młodych ludzi z doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko kiedy miałem nabyć doświadczenie, skoro wcześniej mnie nie przyjęto,bo szukali młodego z doświadczeniem. koło się zamyka ;D
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: Masz rację, i wszyscy którzy się wypowiedzieli poniżej też mają sporo racji, ale cała magia rynku pracy polega na kupieniu kogoś do pracy, za jak najmniejsze pieniądze, żeby umiał jak najwięcej, i mało wymagał. To właśnie stąd się biorą takie idiotyczne opisy, bo firma stawia siebie jako lidera, co u jednostek aplikujących ma wytwarzać poczucie mniejszości przy negocjacjach warunków itp. ...a Ty szukasz pracy, czy tylko tak rzuciłaś swoje
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: No właśnie, a ja szukam pracy w firmie o średniej pozycji na rynku, żeby była mniejsza presja i ze starszymi, doświadczonymi pracownikami, żebym mógł się czegoś nauczyć. I tak już 4 rok na bezrobociu.
  • Odpowiedz
no na szczęście bo już miałem kupić komputer, biurko i całą reszt


@xerez: Znam osobiście ofertę z IT gdzie pracodawca wolał, aby kontraktorzy pracowali na swoim sprzęcie (płaca była bdb, a chodziło o to, że o swoje się dba ;))
  • Odpowiedz