Wpis z mikrobloga

Jest mi bardzo smutno że tak wiele osób z #emigracja wyjechało do #uk


@Krzy___ek: Jest mi bardzo smutno, prawie tak samo smutno jak smutne jest życie osób które muszą naprawdę nie mieć nic do roboty i umieszczają takie z dupy posty prawiące o tym jakie to uk jest #!$%@?. #!$%@? to jest twój żal.
  • Odpowiedz
@Krzy___ek: Po czesci sie z Toba zgodze a nawet powiem ze gdyby nie sytuacja z fala uchodzcow to juz dawno wrocilbym na kontynent.

Jestem ciekaw jak Holka sie prezentuje na tle UK. Kilki moich znajomych ucieklo wlasnie z uk do holki jako jeden z powodow podawali architekture :)
  • Odpowiedz
@Krzy___ek: mi jest za to bardzo wesoło. i współczuję wszystkim, którzy wstają rano do pracy i jeszcze pracują 5 dni w tygodniu ( to już w ogóle przechodzi moje pojęcie - tak #!$%@?ć dla paru cyferek na koncie ?? a po #!$%@??? )

i jeszcze edit: właśnie zacząłem pierwsze półtora tygodnia z 11 tygodni płatnego urlopu w tym roku :)
  • Odpowiedz
@latajacy_sarkofag: architektura, klimat, język, zarobki. Ja po półtora roku w NL, na 3 miechy wpadłem do UK - tylko stracone pieniądze i potwierdzenie że to kraj dla #patologiazewsi która uciekła z baraku i się jara że jest woda w kranie (i to dwuch hehe). I co mnie #!$%@? w UK, żeby wykonać połączenie to muszę słuchać reklam, no ja #!$%@?. I jeszcze dostaje esy, że ahmed ma urodziny i mam zrobić
  • Odpowiedz
@Krzy___ek: przykro mi ale to z Tobą coś jest nie tak a nie z krajem. Ja nie man takich problemów jak Ty, a jak minimalna rośnie to po prostu zastanawiam się jak wpłynie na zarobki osób zarabiających więcej
  • Odpowiedz
@Krzy___ek: tak. 2bed mieszkanie w centrum, samochód, pozwalanie sobie praktycznie na wszystko, wypady weekendowe itd. rzeczywiście, to tylko pełna miska i materac
  • Odpowiedz