Wpis z mikrobloga

Znalazłem ładny kadr, żeby się usadowić z aparatem. Tak wygląda timelapse Mostu Grunwaldzkiego i kawałka okolicy.
1:20h robienia 7.6s timelapse (10s naświetlanie i około 10s przetwarzanie zdjęcia).
Robione 8 letnim aparatem za 50zł - Canon PowerShot A1000is z wgranym softem CHDK
#timelapse #wroclaw #reeponagrywa #fotografia #tworczoscwlasna
R.....r - Znalazłem ładny kadr, żeby się usadowić z aparatem. Tak wygląda timelapse M...

źródło: comment_eJklPbh5VcTkAfEydeyiVT8Fn3dSWxKp.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reeposter: haha mijałem Cię 2 razy w trakcie biegania i się zastanawiałem czy może zobaczę film/fotki na wykopie ale stwierdziłem, że chyba popadam w paranoje bo za często tu zaglądam ( )
  • Odpowiedz
@Reeposter: Sam aparat jest przyzwoity. Już od jakiegoś czasu interesuje się timelaps'em, głównie z racji na twoje wcześniejsze posty. Tydzień temu udało mi się coś takiego uchwycić, niestety - telefonem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przymierzam się do zakupu DSLR, ale fajnie by było tą G5 się pobawić...
  • Odpowiedz
@Crystalish: nie rób takich długich timelapsów jeśli mało się dzieje na przestrzeni tego czasu. W tym przypadku dałbym to do 10 sekund, w dodatku używam tez często funkcji frame blend, dzięki czemu ruch jest taki rozmyty
  • Odpowiedz