Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Dzięki jak będziecie kiedyś szukać kogoś do sekcji kreatywnej i wymyślania technologii możecie dać znać. Szkolę się przyszłościowo na dyrektora kreatywnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SOLGAZ: @Redami: Można by było zastąpić kamerę na każdej półce jedną kamerą która by rejestrowała to co wchodzi do lodówki i to co z niej wychodzi. Był kiedyś taki program pokazany na internecie chyba nazywał się
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Wraz z @PanRatel czekamy na zatrudnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PanRatel: Ja widziałem plany google glasów, które miały wyliczać kaloryczność posiłku patrząc na niego. Może trochę w innym temacie ale teżbardzo przydatne
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Dla różowego paska, żeby miał chwilę zabawy po zrobieniu dobrego obiadu.
Profity: wszyscy najedzeni, różowy pasek szczęśliwy bo doceniony, niebieski pasek może grać spokojnie z kolegami na internecie bez kwękania nad głową. Uwaga, nie można tylko przegiąć z godzinami i częstotliwością dawania googli różowemu, bo znerdzieje i wyjdzie z kuchni!
  • Odpowiedz
@Redami: Brzmi fajnie ale trochę za fikcyjnie. Chyba że serwery googla mają już takie oprogramowanie że potrafią rozpoznać czy jemy super pomidorową z kluskami czy spaghetti z dość rzadkim sosem... a potem zabawić się w szacowanie tego. Może za 20... nawet za 10 lat :p Tylko tak przypuszczam.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ czy na tym rozdajo w ogóle wygra najlepszy pomysł czy mikrorandom będzie :p? Mama zawsze mi mówiła by nie dzielić się pomysłami które mogą przynieść cebule jeśli w grę nie wchodzi wynagrodzenie ( )
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Zróbcie tak żeby osoba korzystająca z vr widziała płomień w waszych kuchenkach i znajdźcie kogoś kto nie wie jak one działają to zeświruje jak zobaczy gotowanie na wirtualnym płomieniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Można wyświetlać ludziom ze jedzą ciabattę z prościutto zapieczoną z kurkami smażonymi na maśle i beszamelem, a tak naprawdę bedą jedli zwykła bułe z konserwa i majonezem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak można wykorzystać #vr w kuchni


@SOLGAZ: Śledzenie zamówionej pitcy - od przygotowania w kuchni lokalu gdzie zamówiliśmy, po dostarczenie do naszych drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz