Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, to uczucie gdy właścicielka mieszkania podpisuje nową umowę na Internet i podwyższa cenę czynszu o złotówkę miesięcznie xD Wstyd by mi było napisać takie coś do najemcy, cebula lvl hard. Choć i tak mistrzynią była, gdy policzyła kumplowi 8 złotych z groszami, bo wyprowadził się z mieszkania kilka godzin po wygaśnięciu umowy najmu xDDD


#cebula #cebulacontent #logikarozowychpaskow
  • 29
@Psychopathy_Red: w jednym mieszkaniu dostałem kiedyś obniżkę czynszu o parę złotych (przeliczenie prognozy wody czy coś tego typu) i naet nie myslałem o tym żeby mówić o tym właścicielowi bo co się będę upominał o może 2 pln miesięcznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Psychopathy_Red: wiesz co podpisujesz, masz wszystko w umowie. Dziwi mnie, że internet masz w czynszu, ja na swoją rękę musiałam załatwiać. Postaw się z drugiej strony tu 5zł za prąd tu 10 za internet i jeszcze 15 za wodę + opłacasz podatek od najmu
@t3m4: nie wiem czy wstyd to właściwe określenie ale żałość na pewno. Przeciez nie wynajmuje tego charytatywnie. Mogłaby od nowego najmu całościowo 10 podnieść i by sie odbiła. A to z tym 8 cos bo w godzinach sie nie zmieścił?
@Psychopathy_Red: Takich rakogennych historii jest więcej. Ja trafiałam na fajnych ludzi jeśli chodzi o wynajmowanie mieszkania (może dlatego, że po znajomości i zagranico) ale moja korepetytorka jak czasem walnie jakąś historią... Mieszkała kiedyś z koleżanką u takiej starej wariatki i ona pozwalała używać tylko różowego papieru (jak kupiły jakiś inny i zostawiły w kiblu to ta baba zabierała go i chowała xD) bo ponoć różowy papier najlepiej się w kiblu rozpuszcza
Spokojnie u mnie ostatnio właściciel przyniósł papiery z kilku miesięcy wynajmu i powiedział ze przeliczył wszystko z rachunkami i nie zgadza sie mu hajs. Okazało sie ze wisimy mu równo po 79groszy od głowy czyli 1,58zl. Szczena mi opadła.


@Gasior9: złodzieje! ręce sie wam powinno poucinac!
@Psychopathy_Red: tego w Polsce nie czaję za żadne skarby świata. Pracuje juz w drugiej korpo i ludzie potrafią sie o 15gr rozliczać. Moze to ja jestem #!$%@? ale jak we freshmarkecie jest 2x cola taniej niż 1 szt a widzę ze kolega tez ma jedna kole, to wole wziąć zapłacić za swoją i kolegi, po prostu mu postawić ten #!$%@? napój za 2zl i zawsze jest "no co ty", "oddam ci".