Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, to uczucie gdy właścicielka mieszkania podpisuje nową umowę na Internet i podwyższa cenę czynszu o złotówkę miesięcznie xD Wstyd by mi było napisać takie coś do najemcy, cebula lvl hard. Choć i tak mistrzynią była, gdy policzyła kumplowi 8 złotych z groszami, bo wyprowadził się z mieszkania kilka godzin po wygaśnięciu umowy najmu xDDD


#cebula #cebulacontent #logikarozowychpaskow
  • 29
@Psychopathy_Red: w jednym z wynajmowanych mieszkań miałem następującą sytuację. koniec miesiąca rozliczamy się i kwota wyszła z końcówką xxxx,92 daliśmy 8 groszy więcej nie czekając na resztę, a koleś chowając hajs "nie będziemy bawić się w aptekarzy". kolejny miesiąc rachunek na kwotę xxxx,02 daliśmy bez tych dwóch groszy. koleś czeka, czeka i po chwili, ale to nie pełna kwota. Co zrobić musieliśmy rozbić skarbonkę i dołożyć 2 grosze :)) argument, że
@Psychopathy_Red: mieszkałem w Niemczech 5 dni w nowym mieszkaniu, sytuacja mnie zmusiła do natychmiastowego powrotu. Płace do dzisiaj 215 euro miesięcznie przez 5 miesięcy, mimo, że nie mieszkam. Trafił mi się najemca #!$%@?, wymienił zamki, za media chce hajs i trzeba zapłacić. Pytałem tutaj na wykopie czy można jakoś tego uniknąć itp... dostawałem odpowiedzi typu " nie dziw się, to jego pieniądze" itp...
@armatoramator: Miałem takiego kolegę co po wyjściu z piwem ze sklepu potrafił powiedzieć że muszę mu dać jeszcze kilkanaście groszy bo dałem mu dziesięć złotych a wyszło trochę więcej. xD I jak mu nie oddałem bo nie miałem to potrafił to odliczyć za tydzień albo dwa jak płacił znów. Ale jak ja płaciłem to nie wspominał o tym że odda a ja miałem to gdzieś. No i też koleś jakiś bardzo