Wpis z mikrobloga

@troodon: Trafiłeś w sedno.
Jeżeli facet jest całe życie uczepiony maminej spódnicy, to nie świadczy to o nim zbyt dobrze.
@jezussek Także ten tego, różowy ma pewne podstawy do focha, chyba że jesteście ze sobą bardzo krótko. Ale jeżeli to jest już dłuższy i poważny związek, to pomyśl z kim będziesz życie układał: z mamą, czy z różowym?
@Diamonddog: Nie, mój chłopak inżyniera bronił 2 lata temu na tym samym wydziale i nie miał pracy. Rok temu też na 100% nie było pracy inżynierskiej na tym wydziale, sam egzamin.
@Diamonddog: No ale ja wiem jak to tam jest, na tym wydziale dotychczas nie było pracy inżynierskiej, jedynie duży egzamin z całych studiów, pracę się tam broni dopiero na magistrze i też się pisze egzamin, być może w tym roku się to zmieniło stąd wpis op. Na innych uczelniach czy wydziałach pewnie się broni pracę a o egzaminie nikt nie słyszał :) róznie to bywa.
Dla mnie tak na poważnie to inżynier bez obrony pracy troche daremny sie wydaje :/ Egzamin egzaminem ale prace powinno sie pisac tak jak i ją bronić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Diamonddog: Heh, no jeśli dla Ciebie dobry inżynier to ten co obronił pracę a ten który nie obronił bo uczelnia tego nie wymaga jest "daremny" i gorszy, to nie mamy więcej o czym rozmawiać. Bylebym nigdy na Ciebie nie trafiła w życiu :)