Wpis z mikrobloga

Przed chwilą miałem telefon z Orange że brałem udział w jakiejś tam ankiecie i w ramach upominku otrzymam telefon LG Joy za 9 zł (płatne u kuriera). Niby nie ma żadnej umowy na to, jedyny warunek to aby suma doładowań wyniosła tylko 40 zł. Coś mi podejrzana ta oferta była i odmówiłem. Trafiła się komuś może też taka propozycja?
#orange
  • 14
@OrangeEkspert: Dużo więcej nie jestem w stanie powiedzieć, gdyż to była tylko dosyć krótka rozmowa przez telefon. Oferta bez abonamentu, z telefonem za 9 zł , bez opłat aktywacyjnych z jednym warunkiem aby suma doładowań wyniosła 40 zł. Dzwonili z numeru 519-900-187
@OrangeEkspert: Jakie niby praktyki... do sprzedaży przestawione to było idealnie. Najpierw mowa o konkursie z nagrodami, później o upominku, piękna mowa o opłatach, że klient myśli że całkowita opłata jaką poniesie to 40 zł za doładowanie i 9 zł za telefon. Ta pani tak nie mówiła bo tak chciała tylko ma taki nakaz mówienia z góry. Byleby złapać jakiegoś łosia.
@kibiklops: tylko najgorsze jest to, że to nie Orange każe tak sprzedawać, tylko prezesi jakichś callcenter, żeby tylko zrobić wynik. Liczą się tylko cyfry, a że nie potrafią inaczej, to muszę uciekać właśnie w takie praktyki.