Wpis z mikrobloga

Znajomi nazywają mnie #!$%@?ą oazą spokoju. Generalnie nie wiele się martwię, bo i po co, ale sytuacja z @Klopsztanga nie daje mi spokoju. Dokładniej nie ogarniam tego sebixa od karyny. Mój mózg nie potrafi tego przefiltrować.

Załóżmy, że @Klopsztanga zaczął pisać pierwszy, ona przez pierwsze 1000 wiadomości mu nie odpisywała w końcu z litości odpisała. Jakie to ma #!$%@? znaczenie, kto pierwszy napisał? To w jaki sposób odpisywała, jakie fotki wysłała mówi wszystko. #!$%@? mać, św. Tomasz widzi... Jeszcze udało jej się "wytłumaczyć".

#blachara #bmw #logikarozowychpaskow #coolstory #karyna

p.s. Nawet jak to zarzutka to nie ogarniam.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@progreso: Pamiętaj, że miał najpierw ułożoną historię od Karyny. Nie wiadomo czy wie o zdjęciach, a nawet gdy w końcu o nich doczytał, mógł np. usłyszeć bajkę, że przypadkiem bo miała wysłać do niego albo inna dowolna historia z kosmosu. W połączeniu z jego niesamowicie wysokim IQ mogło działać.
  • Odpowiedz
Jakie to ma #!$%@? znaczenie, kto pierwszy napisał? To w jaki sposób odpisywała, jakie fotki wysłała mówi wszystko. #!$%@? mać, św. Tomasz widzi... Jeszcze udało jej się "wytłumaczyć".


@progreso: widzisz, ja wielokrotnie zadałam takie pytanie koleżance @Xanthia, która uważa, że to jednak ma niesamowice istotne znaczenie dla sprawy.
Niestety, nie zniżyła sie do odpowiedzi.

Dla mnie takie rozumowanie pluje w twarz wszystkim porządnym ludziom zachowującym jakiekolwiek zasady moralne.
  • Odpowiedz
@progreso: Ale przestańcie to tagować #bmw, bo po pierwsze - marka auta to akurat najmniej ważny aspekt tej całej afery (idiotycznej według mnie, no ale to Wykop), a po drugie - jest to tag typowo motoryzacyjny i zapewne nie każdy obserwujący ma ochotę czytać wszystkie przemyślenia na temat tej gówno wartej dramy.
  • Odpowiedz
@progreso: bosze, całe mirko teraz #!$%@? aferą, zajmijcie wy się swoim #!$%@? życiem
a w zasadzie to sam nie wiem co ja tu robię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest jakiś tag na tą aferę czy coś żeby dać na czarną?
  • Odpowiedz
@Xanthia: po raz 8 zadam Ci pytanie - kiedy wedle Ciebie usprawiedliwionym jest wysyłanie nagich zdjęc obcemu chłopu, podczas, gdy jest się w związku?
Dlaczego winę za to, że pani yy.. Karyna zachowała się, jak się zachowała, zrzucasz na Klopsztangę, twierdząc, ze nie wiadomo co kto pisał?

Sprawa jest prosta - jestem w związku, to nie reaguję na zaczepki innych facetów.
A już na pewno nie wysyłam nagich zdjęć.
Nikt tej panny do tego nie zmuszał
  • Odpowiedz
@agaja:

Widać zarówno Sebix, jak i Karyna oraz Xanthia są osobami wyznającymi podobny system wartości (czy raczej ich brak).


A jaki system wartości reprezentuje osoba, która zamiast załatwiać takie sprawy po cichu, to pierw #!$%@? o tym 20 wpisów na mirko, żeby zebrać dostateczne pokłady atencji? Pan Klopsztanga pierwszy raz spotyka się z tematem zdrady, że trzeba wywlekać takie bzdury na portalu ze śmiesznymi obrazkami i chwalić się tym, że
  • Odpowiedz
@agaja:

kiedy wedle Ciebie usprawiedliwionym jest wysyłanie nagich zdjęc obcemu chłopu, podczas, gdy jest się w związku?

w jakim związku? narzeczeństwo? małżeństwo? A może to luźny związek ot tak, tylko dla seksu?

Dlaczego winę za to, że pani yy.. Karyna zachowała się, jak się zachowała, zrzucasz na Klopsztangę, twierdząc, ze nie wiadomo co
  • Odpowiedz
A jaki system wartości reprezentuje osoba, która zamiast załatwiać takie sprawy po cichu, to pierw #!$%@? o tym 20 wpisów na mirko, żeby zebrać dostateczne pokłady atencji?


@IlluminateEliminate: to jest sprawa osobna.
Tez uważam, że winna być załatwiona pomiędzy zainteresowanymi, a wrzucanie do internetu do szukanie poklasku.
Ale afera poszła w dużej mierze o to, że Xanthia broni dziwkarstwa - poczytaj je komentarze, gdy broni panny tłumacząc ja chocby nudą w
  • Odpowiedz