Wpis z mikrobloga

LG momentami pokonane własną bronią - agresywną grą, która zaczynała być dla nich co raz bardziej charakterystyczna. Edward po turnieju Starladdera jasno podkreślał, że LG gra agresywnie, odważnie i momentami bardzo zaskakuje.

Nie wiem kto dzisiaj bezpośrednio podejmował decyzje o agresywnym graniu Na'Vi w kluczowych momentach(końcówka traina przede wszystkim gdzie było to ogromnym ryzykiem) ale rozmowy w wywiadach z Edwardem i Guardianem wskazują na to, że oddają Starixowi bardzo duże pole do kierowania grą(co z resztą można widzieć jak Starix dużo informacji przekazuje w porównaniu z innymi coachami). Jeżeli to Starix podejmował te decyzje to Ynk z Andersem mają całkowitą rację - Starix wyrasta prawdopodobnie na najlepszego coacha na scenie i jako jeden z niewielu tak znacząco wpływa na grę drużyny.

LG ogólnie znowu świetnie się pokazuje. Momentami bardzo przypomina nawet Na'Vi jeżeli chodzi o rolę snajpera w drużynie + umiejętności aimowe pozostałych zawodników(no może nie wszystkich).

#csgozvojakiem #csgo
Pobierz Vojak - LG momentami pokonane własną bronią - agresywną grą, która zaczynała być dla ...
źródło: comment_tU8aSnzY3TokmzdtRrgVB7YtJF3TBxMe.jpg
  • 8
@Vojak: nie możesz powiedzieć, że ktoś jest dobrym coachem póki ten ktoś nie będzie ćwiczył osób których nie zna od lat... Takie moje zdanie IMHO choć fakt można uznać, że teraz NaVi ograli koncertowo LG. Choć LG są obecnie gdzieś około roku na scenie to i tak dobrze dla nich, że już tak daleko zachodzą :)
@Cin: LG jak dalej będzie podchodzić z takim zerowym respektem do przeciwników i będzie dalej grało swoje radząc sobie w trudnych sytuacjach to zmiecie połowę sceny. Ich nonszalancja, szczególnie postawa Fallena w niektórych momentach jest czasami tak chamska i skuteczna, że można się łapać za głowę.

Niestety dzisiaj trochę ich to zawiodło ale mają sporo czasu.
@Vojak: ja wiem. Dziś mogli spoko wygrać z weteranami NaVi 2:0 bo była na to okazja na trainie i cbble. Szkoda, że tego nie wykończyli, ale jestem nimi pozytywnie zaskoczony. Dobrze im życzę, zresztą NaVi też. Trochę te drużyny mogą namieszać w czołówce :)
@Cin: @Vojak: z tego co kiedyś Taz mówił o drużynie to o Kubenie wspominał jakby był piątym kołem u wozu i nikt go nie słuchał. Imo to nie kwestia jego kompetencji, tylko jak traktuje go drużyna - jako przynieś, podaj, zarezerwuj hotel i postój za nami na lanie xD Średnio miło wspominał też o Byalim, ale to chyba taki typ człowieka, bo dupa boli taza już od dawna