Wpis z mikrobloga

@Mordziaty1988: jak najbardziej, nauka na gitarze wymaga przede wszystkim Twojego zaangażowania i poświęcenia temu niemałej ilości czasu, zacznij od podstawowych tabów, jeśli je opanujesz potem pójdzie z górki :)
@Mordziaty1988: Ja się nauczyłem właśnie z tabów i książki do fingerpickingu. Nawet nie wiedziałem, że na początku wskoczyłem na tak głęboką wodę xD
A jeśli ktoś miałby Ci pokazać jakieś podstawy podstaw to w ogóle byłoby super, nie stresowałbyś się tak, że źle trzymasz kostkę czy krzywo siedzisz. Ale od czego jest mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mordziaty1988: Dobrze ją nastrój. Polecam AP Tuner 3 bo jeśli na razie będziesz grał sobie w domu to nie ma się co bawić w jakieś tunery przenośne (oszczędzisz sobie z 30-50 zł) Program pozwoli nastroić Ci gitarę co do centa a przy kształceniu słuchu ważne jest byś grał na dobrze nastrojonej gitarze :D
Za 30 zł to sobie kupisz jakieś w miarę struny. Na początek nie musisz mieć jakieś drogich.
@Mordziaty1988: Ja znam osoby które w PRLu nauczyły się grać ze słuchu, nie było internetu a jedyna gitara jaką można było dorwać to Defile z akcją strun 1 cm. Dzisiaj jest internet, youtube, filmy, kursy szkoleniowe, taby i nikt nie potrafi się nauczyć ;)