Wpis z mikrobloga

Opowiem wam moją historię związaną z wykopowym #ts3 xD

Na ts3 jest pewien idiota, który potrafił np. wejść do mnie na kanał i bez żadnego cześć obrażać mnie przy innych osobnikach na kanale. xD Słyszał to @DzikiSzpak i byli tam tez inni ludzi ale nie pamiętam jacy bo to było z rok temu xD Albo np potrafił zaspamować mnie używająć "poke user". Oczywiście moderator czy kim on tam nie jest @soplowy miał w to wywalone bo to jest jego kolega więc nie reagował na tego typu moje zgłoszenia xD (jednocześnie banując dokładnie za takie same zachowania innych użytkowników, ale mniejsza xD) i dzisiaj ten koleś dostał moderatora na ts i po prostu mnie zbanował za nic. xD Tak o, siedziałam na ts i dostałam informację, że zostałam zbanowana za obrażanie użytkowników.

Mam nadzieję, że dobrze się bawisz na tej karuzeli #!$%@? bo to pewnie jedyna Twoja radość w życiu. xD

Chodzi o użytkownika @JestemZSosnowca aka @kavillock (jego poprzednie konto, które zarazem było jego multi przez pewien czas).

Wołam @surma też.

Nikogo nie obrażałam na ts (nawet dzisiaj z nikim nie gadałam na ts) a ban jest kolejnym dowodem na upośledzenie umysłowe tego użytkownika.

#ts3 #oswiadczenie #wykopowyts
K.....P - Opowiem wam moją historię związaną z wykopowym #ts3 xD

Na ts3 jest pewie...

źródło: comment_49VxyaCRvce9q5H491fOf2oYmBGRwS4R.jpg

Pobierz
  • 15
@cichy_brzek: miałam tam swój pokój i czasami mogłam z kimś w nim porozmawiać jak miałam sprawę. To jest karuzela #!$%@?? Karuzelę #!$%@? ma ten typ skoro tak bardzo go bolało że sobie siedzę w swoim pokoju na ts że mnie zbanował xD
ja już do ciebie nie mam siły... weź się kobieto lecz


@Bladi89: SAME KONKRETY xD

może niech on się zacznie leczyć po tym jak wylewał gorzkie żale że ma depresję czy co tam na mirko i sensem jego życia jest np dać mi bana na TS za nic xD