Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę, pomóżcie w słusznej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podoba mi się dziewczyna z reklamy karty kredytowej T-Mobile, ale nie mam kompletnie pomysłu jak ją namierzyć. Bank poinformował, że nie może udzielić takich informacji, podejrzewam, że agencja reklamowa również. A mi się ona tak podoba, może ktoś kojarzy ją z innej reklamy lub osobiście? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ma pełen uroku uśmiech który mnie urzekł i nie mogę się skupić na dalszej pracy.
#ladnapani z reklamy #finanse #kiciochpyta
Pobierz costadelsol - Mirki, proszę, pomóżcie w słusznej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podoba mi się dz...
źródło: comment_BhepeAYYtPOXmqVYqXfEMncDzLZSL3DJ.jpg
  • 9
@sebawo: w niedzielę wróciliśmy z 2 tygodniowego wyjazdu na narty. Bardzo o nią dbam, nie zostawię, po prostu tamta mi się podoba i nic poza tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież nie można być stuleją z klapkami na oczach i mówić że podoba się tylko 1 kobieta. Każdy żonaty facet wzdycha do wielu innych, do aktorek, cycatych koleżanek z pracy itd. tylko niektórzy są słabsi i potem
@costadelsol: eh... przed fotoshopem nie było aż tak cukierkowo. To raz. Jak jest na tym zdjęciu to wie... to dwa.
Agencja Ci powie, ale nie wtedy kiedy będziesz chciał jej numer prywatnie - podaj się za kogoś z tmob albo z konkurencji...
@costadelsol: ale sam się tym nakręcasz i prowokujesz. nie wiem jak żyjesz z żoną, jakie są relacje, nie interesuje mnie to ani trochę. Ale jak widzę jak żonaty i dzieciaty facet szuka na siłę kontaktu z młodszą/ładniejszą to to chyba nie jest normalne, prawda?
masz racje, każdy wzdycha, ja nawet przy żonie często komentuję wygląd przypadkowych kobiet, "ta ma fajne cycki", "łooo, patrz jak dupa" i tak dalej. Ale są jakieś