Wpis z mikrobloga

W Tesco kupon 5zł taniej za zakup słodyczy za min. 15zł. Działa tylko stacjonarnie - trzeba fizycznie z gazetki wydrzeć kod i dać go przy kasie.

Łączy się z 2za1 (obecnie - krówki 6,99zł lub M&Ms 5,49)

Na przykład:
2x krówki 350g po 6,99zł + baton Duplo 1,19zł = 15,17zł
minus kupon 5zł
minus 2za1 6,99
= do zapłaty 3,18zł

#kodyrabatowe #promocja #tesco #slodycze i #cebuladeals - bo 79% taniej.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaciejPN: Nie prawda, wczoraj byłem w Tesco i sprawdziłem. Działa bez problemu odejmuje na końcu wszystko. Jedyne co może tutaj nie grać to np. może kasa ma jakieś etapy i kasjerka musi w odpowiednim momencie wbić kupon, ale u mnie nie było z tym problemu.
  • Odpowiedz
@selekcjoner541: Nie zwracałem uwagi jak Pani nabijała (w sensie kolejności produktów), ale po nabiciu chyba przed podsumowaniem dobijała najpierw kod, tak że widać było na wyświetlaczu dodanie 0,01zł za kod rabatowy i sumę na np. 17zł, i później dopiero szły obie zniżki po sobie.
Na pewno nie było to tak że nabiła wszystko, podsumowała i zeszło 2za1 i dopiero kod stąd moje przypuszczenie wyżej że to działa pod warunkiem odpowiedniej
  • Odpowiedz
@Zwirzu: ok, mimo, że nie znalazłem m&m'sów 2 za 1 to i tak jestem prawie pewien, że trick nie przejdzie przy kasach samoobsługowych, gdyż rabaty 2za1 są naliczane już na ekranie wyboru formy płatności, natomiast kupon jest jedną z tych form, więc możliwe, że nie zadziała (bo wtedy już będzie mniej, niż 15zł za słodycze).
  • Odpowiedz