Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Domyślam się, że powinienem też do tego naskrobać parę słów...
Chodzę do liceum Mickiewicza w Warszawie, moja studniówka odbyła się 9 stycznia tego roku i postanowiłem zabrać na nią swoją drugą połówkę. Jako jedyna taka para na studniówce zrobiliśmy sobą niemałą sensację, ale w pozytywnym sensie. Jedna fotografka nawet sobie nas upatrzyła i ciągle nam robiła zdjęcia... Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie przyjęci, a w szkole po studniówce jedna z nauczycielek gratulowała mi odwagi za zabranie chłopaka na studniówkę.
Pozdrawiamy – Eryk i Arek

#lgbt #neuropa #ladnypan #studniowka #feels #licbaza #pokazmorde #modameska
Pobierz
źródło: comment_rBOeXHPy2Uh9zTcCG1q94PrpsF8sXVY6.jpg
  • 216
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@grave: Mnie tam chłopaki widok gejów również brzydzi, ale podpisałbym się obiema rękoma za prawem do życia po swojemu, tak waszym jak i każdego jednego człowieka. To śmieszne jak często konserwatyści argumentują, że "na #!$%@? te wszystkie demonstracje, mieszkam tu 20 lat i jakoś NIGDY nie widziałem tej nietolerancji ani agresji wobec gejów".
A spróbuj wyjść z szafy, przestań się ukrywać i nagle pół społeczeństwa obiłoby ci mordę, bo urażasz ich
@grave: mnie tam tak samo żenuje obsceniczne obściskiwanie się gejów jak i par hetero. może jedynie pary hetero mniej rzucają się w oczy. myślę, że wiele więcej dobrego przy przyniosło pójść najnormalniej w świecie na tą studniówkę i nie robić taniej sensacji, każdy z waszego otoczenia i tak wiedział kim jesteście