Wpis z mikrobloga

@Bunkier: Wszyscy o butach, a nikt o tym, że powinien usiąść przy oknie. Jak ja nienawidzę osób siedzących od korytarza w pociągach, autobusach i tramwajach! Trzeba przepraszać jaśniepaństwo aby usiąść.
  • Odpowiedz
@Bunkier: swietna sprawa, gosc ma #!$%@?, kupil sobie takie buty, ktore jemu sie podobają i je sobie nosi. anonki w internecie zepna dupe i sie posmieja, ale on ma to gdzies - ma buty na ktore ma ochote. jak bedzie chcial to zalozy skarpety do japonek i dalej bedzie mial #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bunkier: cała zabawa polega na tym, że są to najcieplejsze buty jakie kiedykolwiek miałam. Emu kupuję od lat i nawet przy mrozach -30 stopy nie marzną ani trochę. (oczywiście mowię o oryginalnych z wełną z merynosów). A wersje usztywniane są mega trwałe i żadna pięta nie ucieka.

Męskie wersje też są, nawet dla dużych bóldupców w tradycyjnym fasonie (przypominają zwykle zimowe trepy). Więc śmiej się, niech Ci kostnieją stopy, a
  • Odpowiedz
@Bunkier: Moje pytanie. Jak bardzo #!$%@? trzeba być żeby robić innym ludziom zdjęcia a później się z nich nabijać bo uwaga ma buty które mogą nosić kobiety jak i mężczyźni? Nie moja bajka.
  • Odpowiedz
@krabar: o cholera w sztokholmie bylem kilka razy a foteli nie poznaje :) znaczy wiem ze takie juz widzialem ale nie pamietalbym ze to akurat szwecja. Moze dlatego ze juz kawalek swiata zjezdzilem i nie zastanawialem sie jakie fotele ma metro i w jakim kraju?
  • Odpowiedz
  • 2
@danielosw:

Jak można miażdżyć sobie jaja zakładając noge na nogę jak kobieta. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Zobacz sobie czasami jakieś debaty polityków, jak siedzą w studiu. Dużo facetów tak siedzi i nie jest to niczym niezwykłym.
Ale przy klejnotach wielkości jabłek to faktycznie może być niewygodne.
  • Odpowiedz