Wpis z mikrobloga

@Gruszka92:
Fajna, wygodna, przestronna, dobra infrastruktura, przystanki metra robią robotę jeśli chodzi o klimat.
Ale nie na zawsze, to takie wielkie blokowisko + sporo sebixiarni + sporo potomków chłopstwa, które tu jeszcze paredziesiąt lat temu uprawiało rolę ;) Jak wszystko zatrybi jak powinno, niebawem powinienem się przenieść do Lemingradu, i to na dobre.

A Ty Grucha z Warszawy jesteś?
@Dutch:

Lemingradu


Wytłumacz bom głupi XD

Ech już nie pamiętasz skąd jestem :/ Nie ale bywałem na URSYNALIACH, MTV EMA PRE PARTY :D
I spałem u koleżanki na Hawajskiej. I tak jak pisałem - kebab koło Kościoła na hawajskiej 10/10. Blisko stacji Imielin :P
@Gruszka92:

Lemingradu

Tak prawaki pogardliwie (a mieszkańcy zaadaptowali ironicznie) mówią na Wilanów - dzielnicę dla burżujów, zagłębie warszawskiej myśli neoliberalnej, kapitalistów, wyzyskiwaczy i resortowych dzieci ;)

Ech już nie pamiętasz skąd jestem :/

Sorki Grucha, poznaję średnio 13 i pół wykopka dziennie, nawet przy mojej fenomenalnej pamięci do twarzy, nazwisk i bzdur wszystkiego nie spamiętam :)
@berserka: nie bardzo, prawdę powiedziawszy... Przez moment myślałem że byłaś tym różowym, co miał napisać pean na cześć mecenasa, ale przejrzałem Twój profil i nic takiego nie widzę, więc najwyraźniej z kimś Cię mylę :|