Wpis z mikrobloga

Uwaga, jakis idiota robi sobie na was atencje. Prawdopodobnie jest uposledzony umyslowo, poniewaz w moim mniemaniu chce tylko pochwalic sie bardzo mala iloscia pieniedzy i insynuuje, ze jest bardzo bogaty. Jest to zielonka o nicku @Mr_Handjob, co wyjasnia skad ma pieniadze. Nasz bohater robi #rozdajo. O zgrozo on pisze na powaznie "moja sprzataczka nie przyszla i robie sam porzadek". Wygrzebal z zakamarkow szuflady samsunga galaxy s+ (pisze, ze to "chyba s2" - kto by tam to wiedzial jaki telefon posiada/posiadal, bogacz #!$%@?! Co za roznica xD). Oczywiscie zaznacza, ze do wygrzebanego telefonu z czelusci szuflady jest NOWA, powtarzam NOWA bateria ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjecie telefonu i jeszcze jakiegos innego gowna zrobione jest na tle pieniedzy. Co mnie rozbawilo to tu cytuje "ten balagan musicie mi wybaczyc, bozena jutro posprzata". Nasz handjob musi byc wyjatkowo bogaty - ma sprzataczke, ktora bedzie sprzatala mu kupke pieniedzy (ktorymi sie jara jak cholera). Dlaczego tak uwazam? Bo natrafilem na wpis @mister_pink, a tam... Uwaga - usuniety wpis naszego milionera, ktory daje do myslenia. @Mr_Handjob, usun konto i wplac te pieniadze od mamy, wychowawczyni na biala szkole!
#oszukujo #usunkonto
NotariuszJanJanocha - Uwaga, jakis idiota robi sobie na was atencje. Prawdopodobnie j...

źródło: comment_JnK03Z8ADcqHUmVoVV0owPqvHvIRldpp.jpg

Pobierz
  • 15
@Notariusz_Jan_Janocha: Typie jestes zalosny, poswiecasz czas na wypociny ktore nikogo nie obchodza z powodu w sumie nie wiadomo jakiego, calujesz po fiutku drugiego typa ktorego bol dupy przerosl i mowisz mi, ze to ze mna cos jest nie tak?Bo wrzucilem zdjecie hajsu, nigdy nie miales pieniedzy w rekach?Nie? to mi bardzo wszystko jedno z tego powodu.