Wpis z mikrobloga

@cheft: z tych co wymieniłeś rozmawiam tylko z MSB, pozostałych dwóch właściwie nie znam, drugi z nich to ten od tego kółeczka z sensem, Siedzi etc, kontra chyba w Achtunga gra i na tym kończy się moja wiedza na ich temat ;]

@ufos: widzisz, nie zauważasz pewnego błędu w swoim rozumowaniu, jakby interesowała mnie opinia mojego "grona", to bym zapytał się ich o to na Facebooku, sęk w tym, że
@kontra: a, dobra, teraz widzę, już pamiętam kim jesteś ;] i obaj uznaliśmy na pw, że kiepsko siebie kojarzymy, poza tym chyba Ci pisałem jak u mnie jest z pamięcią... :P

Ze mną naprawdę trzeba sporo rozmawiać, żebym zaczął daną osobę kojarzyć ^_^
@kontra: a, fakt, Ty to ten od #monobrew :D

@ufos: teraz się wstydzę... :P Poza tym często mam mega dużo pytań do ludzi, po czym biorę się do pisania i stwierdzam, że te pytania są strasznie dziecinne i niepoważnie i nawet nie wysyłam wiadomości, tylko ją kasuję :D
@GoldBlackUP88: a takie tam #!$%@?, raz na ruski rok coś takiego tam robię, bo przeważnie mi się nie chce, generalnie o polityce i gospodarce nie chce mi się gadać :P

@nawon: ze mną jak ktoś chce pogadać, to ma pw na Wypoku albo mojego Fejsa po prostu ;-) Mejla nie podam, bo to moje imię i nazwisko :|