Wpis z mikrobloga

@piesnababy Co przez to rozumiem? A no to, że ostatni raz robiłem coś z tymi plikami jak nagrywałem ta płytę czyt. 2008 r.
Mogę spróbować coś zrobić, ale niczego nie obiecuje. Więcej serwerów postawiłem w MapleStory ;p
Zaraz wszystko wypakuje i zobaczę co z czym się jadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vilu dzięki za stronę, jak nic się przyda ;)
  • Odpowiedz
@piesnababy: no ja grałem na globalu jeszcze przed dupe erą, ciężko i w ogóle pamiętam jak LT jeszcze było niedostępne. Szoku doznałem jak zobaczyłem w lorencii dużo kolesi w setach #!$%@? +7 czy nie wspomnę o +11 i w tym momencie zaczął się zgrzyt między ludźmi, gildie z duperami i gildie walczące i napiętnowaniem graczy jak to #!$%@? grę i zdupowali dużo itemów, emocji to w tej grze nigdy nie brakowało,
  • Odpowiedz
@piesnababy @Losowany Ogółem to scena Mu jest nadal żywa, udało się postawić SQLServ 2000 i będę się tego trzymał. Na 100% serwer będzie na no-ip, bo przez większość czasu mam to samo ip, ale czasami coś mojemu dostawcy odwali i zmieni... . Niebawem biorę się za konfiguracje i testy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ellbbr: Ale ogólnie to widzę, że ogarniasz temat elegancko, nawet po takiej przerwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanuję mocno, szczególnie za niemal natychmiastowe działanie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nic tylko zakładać tag, zebrać ludzi, odpalić stronę i jazda na pvp do Lorencii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piesnababy ogarniam to ja Google ;)
Większość wiedzy to tutoriale i lecenie metodą prób i błędów. Pvp w davias, zawsze mnie #!$%@? Ci co pk'owali przy moście i nie można było level'owac po resecie.
Tak, ale znając życie jest bug na Agi. Zawsze pewnie da się wyłączyć je z dropu
  • Odpowiedz