Wpis z mikrobloga

@dzester: biorąc pod uwagę marżę i tak ci którzy kupują nie kupią u nas tego samego co mają przez internet 30% taniej. A 80% klientów nie ma żadnego pojęcia o ohmach, watach czy nawet składzie liquidu. Kupują sobie 10ml i im starcza na 5 dni "vapowania" na ich mildach. Świadomość społeczna jest zerowa, nawet w ruchliwym punkcie w stolicy.
@xardas060: tabletu nie montowalem jeszcze nawet, bo jest problem i nie ma nawet na nim apki. Póki co przydzielilem tylko karty doradcy, bo każdy sprzedawca będzie też miał swoją kartę do zatwierdzenia transakcji.
@xardas060: ja np. Mam jeszcze bazy i aromaty, ale pewnie jak już franczyza będzie uskuteczniona w 100% znikną. W każdym razie u mnie ludzie biorą bazy i już niejednego namówiłem na mieszanie.
@xardas060: no elo, żeby dostać z programu Atlantisa 2 trzeba wydać 1500 zeta :) to za ten pieniądz to mam 2 Evciki Mini, 2 Atlantisy i zapas grzałek/liquidów na rok :) albo drutu i bazy na w #!$%@? :)
@xardas060: franczyzna wygląda w ten sposób że oddajesz pełną kontrolę nad twoim biznesem obcej firmie, która w każdej chwili może kazać ci zwinąć zabawki. Z tego co wiem Ci którzy podpisali nawet umowy nie czytali, a Ci co czytali czasem i parę miesięcy negocjowali i nic z tego nie wyszło. A góra naciskała żeby jak najszybciej podpisać.
@blackdog: ale zwykli ludzie kupią sobie efajka za 99+grzałkę i będą się cieszyć że od razu mają lq gratis. A stali bywalcy kupują czasem cztero\paki liqueena po 2 na tydzień, nazbierają sobie punktów w końcu. To taki stały rabat 10% na dobrą sprawę.