Wpis z mikrobloga

@Bezsprzecznie: gówno prawda, jak chcesz w szelkach pracować z psem? nie da się. Byłem nie wielu szkoleniach, żadne nie dają takich efektów jak kolczatka. A jak się pies nauczy przy nodze chodzić, to wtedy można na szelki zmieniać. Ale to po latach szkoleń, bo jak byle amstafowi palma na spacerze odbije, to szelki se możesz w dupe wsadzić.
Jest jeszcze pętla, która też się sprawdza.
@Bezsprzecznie: już nie muszę próbować. była kolczatka, dalej jest, a pies jak ma iść na spacer (spacer, a nie przed dom się załatwić) to się cieszy jak głupi. więc nie uważam, że robię lub robiłem mu jakąkolwiek krzywdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gówno prawda, jak chcesz w szelkach pracować z psem? nie da się. Byłem nie wielu szkoleniach, żadne nie dają takich efektów jak kolczatka


@sebawo: A na żadnym z nich nie wytłumaczyli Ci, że szkolenie nie jest dla psa - lecz dla Ciebie, byś wiedział jak ze swoim psem pracować na co dzień?

Kolczatka jest dla tych, którzy nie potrafią ogarnąć swojego psa.


@Bieniuraper: THIS^ ( ͡º ͜ʖ͡
A na żadnym z nich nie wytłumaczyli Ci, że szkolenie nie jest dla psa - lecz dla Ciebie, byś wiedział jak ze swoim psem pracować na co dzień?


@robertx: mhm, no popacz popacz, coś tam wspominali, ale chyba będę musiał psa przeprosić, że go tyle czasu męczyłem, mogłem sam chodzić a jego w domu zostawiać na miękkiej kanapie z pełną michą zamiast w deszcze i upały po polu biegać....