Wpis z mikrobloga

@AndresIniesta: Zobaczmy, która agencja pierwsza podniosła Raiting Polski i która ją teraz obniżyła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Analogia nasuwa się sama, a ocena wydaje się być prorocza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla opłacanych trolli, obecna różnica w ocenach poszczególnych agencji jest najlepszym źródłem istnienia lichwiarsko-bankserskiego imperium, przy czym nie zauważyli że ta różnica historycznie występowała bardzo często ( ͡° ͜ʖ ͡
@AndresIniesta: to zwracam honor. Ja wcale nie bronię Polski uważam, że nasze długi są tak duże, że socjalne zapędy obecnej władzy szybciej ją dorżną.
Zresztą jak się skończyło bankructwo Islandii? Wszyscy tam nadal żyją. Biada tym, którzy mieli kredyty w obcych walutach :P
@AndresIniesta: ja bym sie tym wykresem za bardzo nie przejmowal. Prawda, ktorej niz przy zdrowych zmysłach z okolic KPRM, powiedziec nie moze jest taka, ze te kazde panstwo moze samo tworzyc pieniadz. Fakt. Od czasu szoku Nixona dolar podobnei jak reszta walut stracil kontakt ze swiatem materialnym, wiec nia ma zadnej roznicy, czy mowimy o dolarach, czy zlotowkach, bo w interesie wieszosci nie-bankierow jest by nie pozyczac od bankierow czegos, czego