Wpis z mikrobloga

@klossser: Za dzieciaka w to grywałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakiś czas temu kupiłem limitowaną edycję Monopoly na 80 urodziny tej gry - ale to na prezent, bo jednak jakoś głupio było kupić gierkę za 25zł. :-D

Ale jakbym sobie kupował to właśnie Eurobusiness. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ze_Arcadio: Dlaczego?

Jeżeli oczekiwałeś odpowiedzi "Tak, kup Monopoly", albo "Tak, kup Eurobusiness" no to może i nic nie wnosi. Nikt przecież za ciebie nie zdecyduje.

Jeżeli chcesz dobrej jakościowo gry (pod względem wykonania) i dobrej rozrywki - dobre będzie Monopoly. Ja np. polecam tę wersję:
.
http://allegro.pl/gra-monopoly-80-urodziny-b0622-hasbro-wersja-pl-i5901728686.html

Ta wersja jest naprawdę dobrze jakościowo wykonana, plansza mi np. odpowiada, bo jest taka prostsza, bardziej stonowana, niż w innych
@Ze_Arcadio: Jedyne co mi w sumie przeszkodziło w zakupie Monopoly to cena. 180 złotych to dość spora kasy jak na planszówkę, Eurobusiness kupiłem w papierniczym na osiedlu za 29 złotych, a w marketach pewnie jeszcze taniej idzie znaleźć. Jedyna taka 'światowa' gra jaką kupiłem to Scrabble, bo jednak jakość wykonania jest lepsza, a budżetowego zamiennika nie znam.