Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: ja przy wyrabianiu dowodu też nie wiedziałam, co wpisać, bo żaden kolor nie oddawał dobrze mojego (mam jakieś szarawo-zielone), więc pytam babki z okienka, żeby mi powiedziała, jaki pasuje, a ona na to: a skąd ja mam wiedzieć?
no może byś spojrzała po prostu, bulwo xD
@sidhellfire: ja mam podobne oczy, na pograniczu szaroniebieskiego a zielonego (podobno zależnie od światła wyglądają jak szare lub zielone) ale w dowód wpisałem sobie zielone, bo są rzadsze od niebieskiego xD I nikt mi tego nie sprawdzał, mogłem nawet wpisać "#!$%@?" i by pewnie przeszło
@Momok: Ciężko na zdjęciu to złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak dam więcej światła, to cały brąz, czy tam żółć wchodzi w zieleń. Od strony uszu więcej się robi niebieskiego, te od nosa niby turkusowe, ale ja tam jestem hetero to nie znam tych kolorów :D

@xerxes931: "Ci idioci w ogóle tego nie sprawdzają!" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
@sidhellfire: mam tak, że niby zielone pomieszane z czymś (jak Ty z niebieskim) brązowym, to już słyszałam bajki, że mam żółte ;_; i w sumie jak zakładałam ciemnozolte soczewki to ledwo było widać różnice XD
@sidhellfire: hehe no rzeczywiście masz niezły mix=] ale tak jak wyżej pisano, powinieneś mieć określone jako "piwne" mimo, że są jasne:P

weź znajdź sobie jakiś kolor co Ci pasuje (sidhellfireowy ( )) i przy zmianie dowodu dokonaj aktualizacji, ew dogadaj się z okulista niech Ci wystawi zaświadczenie na ten właśnie kolor:P
@virusriddle: w nowych dowodach nie ma rubryki z kolorem oczu (zonk)

Fun fact - od ponad półtorej roku posługuję się nieważnym dowodem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - zero problemów, raz tylko na lotnisku poprosili o prawo jazdy w celu weryfikacji.