Wpis z mikrobloga

Szacunek dla Artura za walke, nadział sie jak to w boksie bywa ale pokazał ducha walki, dobrze mu szlo. Jeszcze raz szacunek i kij w dupe dla tych którzy teraz sie w niebogłosy smieja i #!$%@? jaki to on nie jest mocny w gębie a jedyne na co ich stać to ataki w jego strone sprzed komputera. Szkoda że nie wszyscy rodacy kibicują rodakom. Pozdro #szpilka #boks
  • 22
@mordkamordunia:
Kibicuj sobie komu chcesz, ale nie każ tego robić innym i nie wygłaszaj swoich poglądów jako jedynych prawdziwych.
To, że koleś urodził się w tym kraju co ja nie oznacza, że mam mu bez względu na wszystko kibicować.
W wywiadach zachowuje się jak gbur, bluzga, siedział w pierdlu. Za grosz klasy delikatnie mówiąc. Nie kibicowałem mu i bardzo dobrze, że ktoś pokazał mu, że bycie mocnym w gębie to nie
@mordkamordunia: A co to w ogóle za podejście? Dlaczego niby mam kibicować rodakowi, na dodatek takiemu, który utrwala niekorzystne dla Polaków steteotypy?
I jeszcze to sebixowe podejście a'la "szacuneczek, #!$%@?ć cioty, które są mocne w gębie przed tylko przed komputerem". Krytykuję i będę krytykował tego człowieka, będę to robił gdzie mi się podoba. Nie podejdę nigdy do niego by powiedzieć mu to w 4 oczy, bo ani nie jest tego wart,
@GrzegorzPorada: Jeśli przez wspólne gniazdo masz na myśli przynależność etniczną i wspólny język, to mam nadzieję, że nigdy z twoich ust nie padły słowa krytyki wobec Dzierżyńskiego- w końcu do własnego gniazda nie "srasz".
Ja z kolei wolałbym odnaleźć żydowskich przodków w 6 pokoleniu wstecz i starać się o izraelski paszport, niż być kojarzony z tym bokserem.
@GrzegorzPorada: Rozumiem, że można pluć na: Polaków którzy mają kogokolwiek "nie-polskiego" nawet jeśli kilka pokoleń wstecz? Na pedałów, lewaków, platformersów... Ogólnie na "polaków gorszego sortu". Ale na dresa z IQ mniejszym niż rozmiar buta, z wyrokiem, gębą pełna zapowiedzi i w końcu dostającego w mordę od czarnego to już coś złego?