Wpis z mikrobloga

Moda na Sukces - odcinek 1574 - Robienie z dzieciarni debili na #polskiyoutube

Przy okazji wrzucenia przez @Oskarek89 trafu najlepszego Tubera z FIFY (tak, to jest sarkazm) potwierdzają się słowa Veniego z dzisiejszego filmiku
LINK TUTAJ
Tak wygląda otwieranie paczek na PS4.
A tak wygląda na PS3

Jak widzicie - otwieranie/uzyskiwanie itemów w FUT na PS4 ma kolorowe guziki oznaczające "kółko/kwadrat/trójkąt/krzyżyk" a na PS3 nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podniecać się trafieniem karty na PS3 gdzie on na tym wcale nie gra + tam gdzie monety są najtańsze. Dzieciarnia to chwyta i donejty lecą = PINIONDZE.

Czytał Stanisław Olejniczak

#zaorane
#fut #fifa16
x.....x - Moda na Sukces - odcinek 1574 - Robienie z dzieciarni debili na #polskiyout...

źródło: comment_HFNQNlWV2YY9BnKCFc9XVyoMhFdVE3Xb.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: polski oddział EA to porażka i każdy to stwierdza. Gdyby polski oddział miał kogoś pokroju ChuBoia to by było spoko a że mają Renatkę czy inną Kaśkę to co dziwota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: @xDawidMx: Kartomania to nie są amatorzy, ich tytuły i miniatury są jedne z najlepszych na polskim YouTube. Tak samo jakość materiałów, wzornictwo na zagranicznej scenie (BEAST = RZEŹNIK) i tak dalej. Branie od nich oferty od EA w tym stylu jest ruchem niesamowicie głupim i jeżeli ktoś ma kontakt do nich to powinien im wytłumaczyć, że w ten sposób najbardziej szkodzą właśnie sobie.

YouTuberzy pokroju Aliena, Lacha,
  • Odpowiedz
@mandziok: A propos samego RONKU i EA Polska, "śmieszna" historia. Dołączyłem sobie do tego programu dwa lata temu, załapałem się na FIFĘ 14 zanim mnie wyrzucili. Grę z Kanady dostałem w... 3/4 dni, nie pamiętam dokładnie. Gdy EA Polska załatwiało grę dla DoMManU, czekał na nią 2 tygodnie. Ja dostałem ją najszybszym kurierem FedExa, on zwykłym listem od poczty polskiej. Więc tak... :)
  • Odpowiedz