Wpis z mikrobloga

Moda na Sukces - odcinek 1574 - Robienie z dzieciarni debili na #polskiyoutube

Przy okazji wrzucenia przez @Oskarek89 trafu najlepszego Tubera z FIFY (tak, to jest sarkazm) potwierdzają się słowa Veniego z dzisiejszego filmiku
LINK TUTAJ
Tak wygląda otwieranie paczek na PS4.
A tak wygląda na PS3

Jak widzicie - otwieranie/uzyskiwanie itemów w FUT na PS4 ma kolorowe guziki oznaczające "kółko/kwadrat/trójkąt/krzyżyk" a na PS3 nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podniecać się trafieniem karty na PS3 gdzie on na tym wcale nie gra + tam gdzie monety są najtańsze. Dzieciarnia to chwyta i donejty lecą = PINIONDZE.

Czytał Stanisław Olejniczak

#zaorane
#fut #fifa16
x.....x - Moda na Sukces - odcinek 1574 - Robienie z dzieciarni debili na #polskiyout...

źródło: comment_HFNQNlWV2YY9BnKCFc9XVyoMhFdVE3Xb.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xDawidMx: nie rozumiem czemu ktoś mówi że ps3 jest gorsze. Z Lachem dogadałem się w ten sposób że dostał monety na PS3 bo ich miałem aktualnie najwięcej. Ceny PS3 są takie same jak X360 i dosyć długo były takie same jak XOne ale dziś EA zrobiło jedną rzecz i teraz PS3 będzie najdroższe zaraz po PS4 :)
  • Odpowiedz
@dziki17: ostatnio Kartomania robi jakąś akcję przeciwko właśnie Lachowi i innym i nie wiem za bardzo dlaczego :D Zaczęli współprace z EA za gówniane 18k fifa points gdzie u mnie by mieli pewnie ze 100k fifa points :P
  • Odpowiedz