Wpis z mikrobloga

Jak zejsc do 5 minut na 1500m?


nauczyć się biegać tempem 3:20 min/km.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie jak poprawic szybkosc biegu na krotkich dyatansach?


@mam_kaloryfer: A w ile biegasz teraz? Takie trochę wróżenie z fusów. Jak wygląda Twoja technika biegu? Ile biegasz tygodniowo km / treningów? Masz dostęp do bieżni? Robisz podbiegi? Jak wyglądają Twoje treningi? Z czym masz problem (nie umiesz utrzymać tempa, padają Ci płuca,
@grecki: biegalem poltora roku po 8-10-12km, zalezalo od dnia 5 razy w tygodniu w celach zrzucenia fetu. Tak od 4 miesiecy 1-2 w tygodniu (czasami w ogole) bo silownia i jak juz to interwaly. Technika jaka, nie wiem xD Sadze wielkie susy, 191cm 86kg here. Podbiegi kiedys robilem przez pewien czas. Najlepszy jaki czas na 1500 jaki udalo mi sie wyciagnac to cos ponad 5:20, takze jakos wiele nie brakuje do
@mam_kaloryfer: No to sobie odpowiedziałeś w sumie ;). Podbiegi, interwały w okolicach tempa 3:20, technika biegu przed każdym treningiem, praca nad kadencją (duże susy to kangury mogą robić, nie Ty) by dobić do 180, praca na bieżni elektrycznej w zakresach 3:10 min/km z zerowym pochyłem, joga. Ułóż z powyższego program na ile Ci życie pozwala, zrób go przez 8 tygodni, rejestruj każdy trening (strava w telefonie, pulsometr jak masz) co 2