Wpis z mikrobloga

@Sonderling: Gdyby nie mody to bym nie obserwował ponownie, no ale cóż, @moderacja twierdzi że im baze zapycham. Nie wiem czym się różni rekord suba od rekordu wpisu. Może tym że rekord suba jest mniejszy od rekordu wpisu czy plusa(tak na logikę biorąc). No ale nie znam się na bazach w MS Accessie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieprogramowanie
  • Odpowiedz
@Cronox:
to jest jedna z nielicznych zakładek w portalu, których nie da się w sensowny sposób zkeszować.
Niech każda z 28k wykona choć jedną akcję, co daje nam 28k wyników.
Nawet ustawiając limit w zapytaniu, baza najpierw musi przetworzyć całe zapytanie, co jest, niestety, awykonalne.

Jak chcesz się zabawić to wyślij to każdej z tych osób PW. Zabawa przy 28k konwersacji - gwarantowana ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@b__g: Dalo by sie ustawic limit, to pewnie sa skomplikowane zagniezdzone zapytania, ale trzeba duzo dziergac w widokach na bazie co jest trudne. Teraz i tak przepisuja kod wykopu - i pewnie to naprawia.
  • Odpowiedz
@Sonderling: ja za każdym razem się cieszę gdy pojawia mi się powiadomienie że ktoś mnie obserwuje. ale trwa to tylko do momentu aż doczytam że to @Cronox, już po raz trzeci. #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz