Wpis z mikrobloga

@Brz0za: ja miałem ogromny dylemat, bo się nie znałem na konsolach w ogóle, a po prostu poczułem pewnego dnia wewnętrzne pragnienie posiadania takiej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I serio, nie wiedziałem na co się zdecydować, ale jestem zadowolony z wyboru:)
@mati9815: Mialem Psx, ps2, xboxa360 i aktualnie ps4. Pad od x360 jest swietny, ale moim skromnym zdaniem wygodniej mi sie na nim gralo niz na padzie od xone (grałem na zmiane kilka godzin). Co do pada od ps4, mi niczym nie ustepuje od xone. Mowiac ze pad od xone jest w #!$%@? lepszy od ps4 jest kłamstwem. Mi sie lepiej gra na padzie od ps4. Do tego ma dodytkowy panel, akumulator
@mati9815: mam obie konsole, i generalnie- oba pady są zajebiste. Ten od xone jakby lepiej wykonany plus wymienialna bateria sprawia że nie rozładowuje się po 5 godzinach jak ten od ps4. Na tym od ps4 zdecydowanie lepiej grało mi się w fife czy tam PES, z kolei w ścigałki oraz FPSy były wygodniejsze na xone. Generalnie, bralbym to gdzie bardziej odpowiadają exy, wszak to jest kluczowe w przypadku konsoli
@quba92: Cumplu, ale napisz, ze akumulatorek od plejki ma gownopojemnosc i wiecznie trzeba ladowac albo grać na kablu. Pod tym wzgledem pad o xboxa jest zdecydowanie lepszy - tydzień spokojnie wytrzymuje na akumulatorkach
@fredie: to moze byc wada i zaleta. Zalezy kto jak lubi. Co do pojemnosci baterii w padzie to ja nie narzekam wytrzyma spokojnie do 7-9h? nie sprawdzalem tego dokladnie wiec nie wiem. Co do pojemnosci baterii na xone to tez tego nie wiem. Wszystko ma swoje wady i zalety. Dzieki tym dwóm paluszkom pad od xone jest zdecydowanie ciezszy od pada ps4.
Dzieki tym dwóm paluszkom pad od xone jest zdecydowanie ciezszy od pada ps4.


@quba92: Wiesz, że pad elite jest jeszcze cięższy a graczom to nie przeszkadza i uważają go za najlepszego pada. Jest nawet wersja tego pada pod ps4.