Wpis z mikrobloga

@lilijan: ja w wieku 3-4 lat #!$%@?łem pokrzywy, tak poprostu, albo łapałem żaby i napychałem je w takie plastikowe słoiki od granulowanych herbatek, robiłem dziurki aby miały czym oddychac i wrzucałem w strumien xD o matko, mam juz swoj kociołek w piekle za to chyba :|
@rad00: tamto apropo Wisły było, a apropos ząb to mój brat kiedyś z takich małych ząbek zrobił mi naszyjnik. i powiedział jak go będę nosił to będę mógł z nim na motorze jeździć (na jawce XD). no to #!$%@?, nosilem. dopóki babcia mi go nie zdjęła i nie zlala mego brata po mordzie nim.
@oran: no zawsze lód mógł pęknąć i bym tego teraz nie pisał ale chodzi mi o tego typu akcje, chyba kazdy ktos za gówniaka cos #!$%@?ł ;]
_
@oran: żaby chyba od zawsze miały #!$%@?. pamietam ze w łancuch od rowerów typy wrzucały żaby i mielonka wychodziła xD niezła historia, byłes jak jakis #!$%@? druid co mial medalion z żab, prawie Tibijczyk xD a co do smigania na motorze to pamietam jak z bratem 2 lata starszym ja 4 lata brat 6. Ojciec nas zabral na wyprawe do lasu i sie #!$%@? na mrowisku xD #!$%@? stary conieogar, mrówki
@rad00: ja kiedyś wpadlem w pokrzywy takie (w sumie #!$%@? specjalnie tam wlazlem) ze tydzień się naproxenem smarowalem, by mnie nie bolalo. myślałem ze umrę :( a miałem z 5 lat
@oran: Daj spokój, jakby przypomnieć sobie wszystkie krzywe akcje za gówniaka to by książka powstała. Jakos mnie natchneło na pisanie takich głupot hehe
@rad00: 1. Wszedłem do zagrody z jeżozwierzem xD
2. Mieliśmy bazę, trochę meline. Zrobiliśmy kiedyś tak wiekie ognisko, że przyjechały dwa zastępy straży i policja. Udało się bez konsekwencji, ale dziś aż wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. Złamania kości przez uderzenie w ścianę (nie pytajcie) - masakra
4. Wszystkie imprezy 17-19 to dopiero przykłady #!$%@? mózgowego.
@rad00 a propos żab to kiedyś miałam pana żabe przyjaciela i kąpałam się z nim w baseniku (wtf), ale ojciec Janusz go przygniótł kamieniem i puakałam bardzo, to był najsmutniejszy dzień mojego życia, rip pan żaba na zawsze w moim sercu ( ͡° ʖ̯ ͡°) [*] [*]