Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, oto

OSTATNIA AKTUALIZACJA ZE STARYMI GRAFIKAMI!

a w niej mamy dla Was:
1) Dyskoteka na farmie - przeżyjmy to jeszcze raz!
2) Domki dla zwierząt - kot i pies będą miały swoje domki: budy, poduchy do spania, dla kota wielkie pudła czy też drapaki. Domki te będą interpretowane jako dekoracje, więc będzie można je postawić w dowolnym miejscu farmy :)
3) Głaskanie pupili - wszystkie zwierzaki będzie można głaskać przy pomocy prostych gestów. W efekcie wzrośnie ich poziom szczęścia oraz zobaczymy ciekawą animację: skok, gonienie własnego ogona czy leżenie i głaskanie po brzuchu.

Wołam @nint aby dała okejkę dla pomysłów ( ͡ ͜ʖ ͡)



Gra będzie dostępna na #ios a później na #android.
#gamedev #gry #koty #smiesznypiesek
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj!
Zrezygnowałem po kilku latach z pracy na etacie na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
  • 20
@nint: patrząc na liczbę fanów Wacika założyliśmy, że prawa autorskie do jej wizerunku będą bardzo drogie, ale skoro tak, to możemy ponegocjować ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Optimum: jeśli jesteś niewielkim developerem, dając Apple wyłączność na premierę Twojej gry, zwiększasz drastycznie szanse na to, że dostaniesz od nich promocję w sklepie, a na tym najbardziej nam zależy. Wypuszczając najpierw na Androida, albo jednocześnie, raczej zamykamy sobie drogę do wsparcia promocyjnego przy premierze ze strony Apple.
@Reality: Na pewno zawołamy, dzięki! :)
@sortris: Aha, więc dlatego Rockstar od miesiąca nie wydaje GTA LCS na Androida! Ciekawa sprawa, nie wiedziałem o tym.

W ogóle zapomniałem, że mam iPada. XD Zadziała na iPadzie 2?
@Reality: mamy 3 różne modele kupy. Jest nawet kupa z uśmiechem. Myślisz, że wystarczy? :D
@Sadun: rozumiem, że wołać? ;)
@Optimum: jeszcze się nie zagłebialiśmy w to. Na chwilę obecną stawiałbym, że 2-4 tygodnie. Zauważ, że wszystkie gry od twórców Crossy Road miały premiere najpierw w iOS i później na Androidzie :)