Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki! Mam fajną okazję u siebie na żarówki LED Osrama 13W na duży gwint (E27) Specyfikacja żarówki tutaj: http://epstryk.pl/p/2723/62480/zarowka-led-e27-13w-2700k-ciepla-biala-1522-lm-osram-zarowki-oswietlenie.html dla Mireczków i Mirabelek mogę zrobić taką żarówkę po 14 zł, 3 lata gwarancji i świeci mocniej niż 100W żarówka. Jak ktoś będzie zainteresowany to pisać na priv ;) #mikroreklama #reklama #cebuladeals #led #oswietlenie #osram
Critz - Siemka Mirki! Mam fajną okazję u siebie na żarówki LED Osrama 13W na duży gwi...

źródło: comment_MoFAXQP75dmc6ZncNrdttBXCfbs9kQAk.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mazaq1: to dawaj na priv ;) powiem tak, markety maja #!$%@? marze, szczegolnie na zarowkach ;) na dodatek rzucaja najtanszy badziew, ktory wlasnie sie pali jeszcze przed wkreceniem do oprawki. lepiej czasami dolozyc pare zl na sztuce niz potem gonic z reklamacjami po sklepach ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ratriczek: sorry, ale nie przeczytalem do kogo to dokladnie bylo :D dokladnie tak jest, padaja po roku bo tak sa skonstruowane, mysle ze nawet w tym osramie zarowka jest budowana na konkretny czas dzialania, ale roznica jest taka ze poswieci o wiele dluzej niz ten chinki badziew
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@woodywoodpecker: Osram, Samsung (chociaz oni juz wyszli z oswietlenia ale wciaz mozna jeszcze gdzieniegdzie kupic ich zarowki) co do tanszych zarowek to Kanlux ma rowniez dobra jakosc jezeli chodzi o zarowki, reklamacje sie zdarzaja ale na tyle co my sprzedajemy to naprawde jest to niewielki procent, wiec do przyjecia, sam mam Kanluxy w domu i jestem zadowolony, przynajmniej pisza rzeczywiste dane techniczne jezeli chodzi o watarz i liczbe lumenow. Sprzedawalismy
  • Odpowiedz